gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bestrafte Feyenoord-speler Summerville naar FC Dordrecht

9bc1a2014e593ed2c9ef3c1379e81750

Crysencio Summerville wordt in de winterstop tot het einde van het seizoen verhuurd aan FC Dordrecht. De jeugdspeler van Feyenoord is door de Rotterdammers gestraft na een incident op de training met teamgenoot Mats Knoester. Daarom zal hij het laatste halfjaar aan de ploeg uit de eerste divisie worden uitgeleend.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De transfer is nog niet officieel rond, want er zal nog een gesprek plaatsvinden tussen de club en de 17-jarige buitenspeler. Tot de winterstop blijft Summerville geschorst bij Feyenoord, waarna hij zal aansluiten bij de selectie van FC Dordrecht. Mocht de deal zijn beklonken, dan zal Summerville direct meetrainen bij de Schapenkoppen. Hij is pas na de winterstop speelgerechtigd.

Summerville heeft verder een volgens zijn contract maximale boete gekregen. Ook heeft hij nog een nog nader te bepalen taakstraf. Feyenoord wil de jeugdspeler gaan helpen en zal hem een mentale begeleiding geven.

Summerville wordt gestraft voor een ruzie tussen hem en medespeler Mats Knoester. Die ruzie escaleerde, met een vechtpartij in de kleedkamer waar ook een broer van Summerville bij betrokken was.

Lees ook

scheepvaartbegeleiding

Toch wél scheepvaartbegeleiding in de nacht ondanks personeelstekort

Schepen in en om Dordrecht worden voorlopig toch ook in de nacht begeleid. Rijkswaterstaat zou de nachtelijke scheepvaartbegeleiding vanuit de Verkeerscentrale Dordrecht vanaf 15 september schrappen vanwege aanhoudende personeelstekorten, maar heeft nu een alternatief gevonden.

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.