gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bestrafte Feyenoord-speler Summerville naar FC Dordrecht

9bc1a2014e593ed2c9ef3c1379e81750.jpg

Crysencio Summerville wordt in de winterstop tot het einde van het seizoen verhuurd aan FC Dordrecht. De jeugdspeler van Feyenoord is door de Rotterdammers gestraft na een incident op de training met teamgenoot Mats Knoester. Daarom zal hij het laatste halfjaar aan de ploeg uit de eerste divisie worden uitgeleend.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De transfer is nog niet officieel rond, want er zal nog een gesprek plaatsvinden tussen de club en de 17-jarige buitenspeler. Tot de winterstop blijft Summerville geschorst bij Feyenoord, waarna hij zal aansluiten bij de selectie van FC Dordrecht. Mocht de deal zijn beklonken, dan zal Summerville direct meetrainen bij de Schapenkoppen. Hij is pas na de winterstop speelgerechtigd.

Summerville heeft verder een volgens zijn contract maximale boete gekregen. Ook heeft hij nog een nog nader te bepalen taakstraf. Feyenoord wil de jeugdspeler gaan helpen en zal hem een mentale begeleiding geven.

Summerville wordt gestraft voor een ruzie tussen hem en medespeler Mats Knoester. Die ruzie escaleerde, met een vechtpartij in de kleedkamer waar ook een broer van Summerville bij betrokken was.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-06 at 15.45.35 (1).jpeg

Volleybalsters Sliedrecht winnen Nederlandse beker

De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer de Nationale beker gewonnen. Zij waren in de bekerfinale van afgelopen weekend in vijf sets te sterk voor tegenstander Apollo 8 uit Borne, meldt de NOS.

nk20264620260406-SCCDOR-NKS00830.jpg

FC Dordrecht deelt knap bij Cambuur, maar ziet concurrentie uitlopen

FC Dordrecht liet op paasmaandag zien zich niet zomaar neer te leggen bij een seizoen zonder playoff-deelname. Toch wordt dat scenario steeds realistischer, want ondanks een knappe 1-1 bij SC Cambuur zag de ploeg het gat naar de nacompetitieplekken groeien.

stichtingshareandshine.png

Peter geeft voetbaltraining aan kinderen in azc's: 'Ze vinden het geweldig als de bal gaat rollen'

Ieder kind heeft recht op beweging en plezier, ongeacht achtergrond of verblijfsstatus, vindt Peter van den Heuvel uit Hardinxveld-Giessendam. Met de stichting Share and Shine verzorgt hij gratis voetbaltrainingen bij asielzoekerscentra in onder meer Zwijndrecht, Gorinchem en 's-Gravendeel.

20260403 Ouwe Jonges Krentebrood.jpg

‘Ouwe Jonges’ volledig in het teken van de verkiezingsuitslag

De verkiezingen zijn geweest, de eerste stappen richting een Dordtse coalitie zijn gezet en natuurlijk vinden de ‘Ouwe Jonges’ daar ook wat van. Het zal je niet verbazen, maar ook in deze uitzending nemen Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom geen blad voor de mond.

lenarijnmond.png

Lena (67) werd thuis slachtoffer van babbeltruc: 'Ik ben bang als de deurbel gaat'

Op de bank in haar woning in Dordrecht zit de 67-jarige Lena*. Naast haar ligt hondje Remy, haar steun en toeverlaat sinds haar man is overleden. Lena is afhankelijk van thuiszorg en krijgt persoonlijke begeleiding. De afgelopen weken werd haar wereld plotseling een stuk kleiner nadat ze werd opgelicht door een nep-wijkagent, voor duizenden euro's.

paasconcert.png

Eerste Paasdag op TV Dordrecht: de Messiah van Händel

In het kader van het 20-jarig jubileum van stichting Dordtissimo was er op 28 februari een bijzondere uitvoering van de Messiah van Händel. Het concert met tweehonderd zangers uit heel Nederland in een volle Wilheminakerk is Paaszondag in twee delen te zien op TV Dordrecht.