gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Betalen voor rondje parkeerplaats op Leerpark

d6eeeaaf3ccfcb8c0dc3722692b52c0b

Dinsdagmorgen was het weer zover. Automobilisten die over de betaalde parkeerplaats van het Leerpark reden, moesten daar twee euro voor betalen.De parkeerplaats was vol, maar dat staat nergens aangegeven. Automobilisten die hoopten een parkeerplaats te vinden, kregen het deksel op de neus. De enige manier om van de parkeerplaats af te komen is langs een slagboom, die pas opengaat als je twee euro betaald hebt.Ook buiten de betaalde parkeerplaats kan er volop geparkeerd worden op het Leerpark, maar ook daar is het doordeweeks een drukke boel. "De parkeerplek was toen der tijd aangelegd om de parkeerdruk te verminderen, maar die loopt nu ook al tegen zijn maximum aan"Om het verkeer in goede banen te leiden, werden dinsdag beveiligers van het DaVinci College ingezet als parkeerwachten. Zij hielden automobilisten tegen die het terrein op wilden en gaven 'vastgelopen' bestuurders een muntje om gratis van de parkeerplaats af te rijden.www.youtube.com/watch?v=cS57UYtTVvw

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

De Plucheplakkers

Na zomer vol veranderingen gaat podcast over FC Dordrecht verder

Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

WhatsApp Image 2026-08-25 at 17.00.33 (1)

Autobrand in parkeergarage Dordrecht

In parkeergarage Drievriendenhof in Dordrecht is dinsdagmiddag op de eerste verdieping een auto in de brand gevlogen. Hoe de brand is ontstaan is niet bekend, de garage is tijdelijk afgesloten geweest vanwege de rookontwikkeling.

Artikelfoto Ali Le Duc

Tabaksverkoper Ali kondigt vakantie opnieuw met humor aan

Bezoekers van tabak- en gemakzaak Le Duc aan de Voorstraat in Dordrecht kunnen er inmiddels bijna op rekenen: als eigenaar Ali Akdemir op vakantie gaat, laat hij dat niet weten met een standaard briefje op de deur. Ook dit jaar kiest hij voor een opvallende en humoristische aankondiging in de etalage.