gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Betalen voor rondje parkeerplaats op Leerpark

d6eeeaaf3ccfcb8c0dc3722692b52c0b

Dinsdagmorgen was het weer zover. Automobilisten die over de betaalde parkeerplaats van het Leerpark reden, moesten daar twee euro voor betalen.De parkeerplaats was vol, maar dat staat nergens aangegeven. Automobilisten die hoopten een parkeerplaats te vinden, kregen het deksel op de neus. De enige manier om van de parkeerplaats af te komen is langs een slagboom, die pas opengaat als je twee euro betaald hebt.Ook buiten de betaalde parkeerplaats kan er volop geparkeerd worden op het Leerpark, maar ook daar is het doordeweeks een drukke boel. "De parkeerplek was toen der tijd aangelegd om de parkeerdruk te verminderen, maar die loopt nu ook al tegen zijn maximum aan"Om het verkeer in goede banen te leiden, werden dinsdag beveiligers van het DaVinci College ingezet als parkeerwachten. Zij hielden automobilisten tegen die het terrein op wilden en gaven 'vastgelopen' bestuurders een muntje om gratis van de parkeerplaats af te rijden.www.youtube.com/watch?v=cS57UYtTVvw

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

sportdocentamberrijnmond

Na dagen in file gooit sportdocent Amber het roer om: ‘Ben gaan hardlopen naar huis’

Het is een bekende frustratie voor veel streekgenoten. Na een lange werkdag is het op de bomvolle wegen aansluiten geblazen. Amber van der Elst uit Dordrecht was de dagelijkse avondspits beu en besloot van de nood een deugd te maken. “Ik heb mijn rugzak omgedaan en ben 17 kilometer naar huis gaan hardlopen.”

Web TV 75 jaar

Voor een kwartje kijken naar Dappere Dodo: 75 jaar televisie in Nederland

Op 2 oktober 1951 ging de Nederlandse televisie officieel van start. Een televisie stond lang niet in iedere huiskamer. Wie wilde kijken, moest soms naar de buren of het café in de buurt.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

Hawker Typhoon Alblasserdam

Tentoonstelling over neergestort oorlogsvliegtuig geopend

Een tentoonstelling over de crash van een Britse Hawker Typhoon is geopend in Alblasserdam. Het vliegtuig werd op 28 september 1944 door vijandelijk vuur uit de lucht geschoten. Piloot Jean-Noël Vandaele kwam daarbij om het leven. Bij de opening was ook zijn inmiddels 86-jarige dochter aanwezig.