Dordrecht, Netherlands

Beter voor Dordt pleit voor meer alcoholvrije zones

Beter voor Dordt wil dat er meer alcoholvrije zones in de stad komen. Het Vogelplein is sinds vorig jaar alcoholvrij, maar dat is volgens de partij niet genoeg.
Dennis Koorevaar | 3 september 2018 17:30 | Aangepast op 3 september 2018 17:30
Controle op openbaar alcoholgebruik is er al. Maar dat blijkt niet voldoende. Handhavers en politie spreken de mensen wel aan, maar daar wordt vaak niet naar geluisterd. En als de wetgeving het niet toelaat kunnen zij verder niets doen.

Om de situatie te verbeteren moeten de problemen wel aan het licht komen. Beter voor Dordt hoort steeds meer klachten over het openbaar alcoholgebruik en roept ook op om problemen te melden.

Meest gelezen

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...

FC Dordrecht meteen succesvol buitenshuis: ‘We hebben meerdere wapens’

De eerste uitwedstrijd van FC Dordrecht leverde meteen de volle buit op, ten koste van MVV: 0-1. De ...

FC Dordrecht maakt het onnodig spannend, maar wint terecht bij MVV

FC Dordrecht heeft ook het eerste uitduel van dit seizoen winnend afgesloten. Op bezoek bij het mati...