Dordrecht, Netherlands

Bewegen met Sinterklaas

Kinderen tussen de twee en zes jaar kunnen 26 november meedoen met het Sinterklaasbeweegfeest. Dat wordt gegeven in sportcomplex Crabbehof.
Peter Tromp | 10 november 2017 15:59 | Aangepast op 10 november 2017 15:59
Het beweegfeest is bedoeld om jonge kinderen enthousiast te maken voor een sport. "Maar het is vooral ook plezier maken", zegt Michelle Stoel van de GGD. Kinderen kunnen over daken klimmen en klauteren, er is een pietendisco en er zijn allerlei sport- en spelactiviteiten. Er zijn geen pepernoten. maar wel gezonde Sinterklaashapjes.
Je moet je van tevoren aanmelden. Er zijn twee beweegfeesten: eentje van 10.30 uur tot 12.00 uur en één vabn 13.30 uur tot 15.00 uur. 

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...