Dordrecht, Netherlands

Bewegen met Sinterklaas

Kinderen tussen de twee en zes jaar kunnen 26 november meedoen met het Sinterklaasbeweegfeest. Dat wordt gegeven in sportcomplex Crabbehof.
Peter Tromp | 10 november 2017 15:59 | Aangepast op 10 november 2017 15:59
Het beweegfeest is bedoeld om jonge kinderen enthousiast te maken voor een sport. "Maar het is vooral ook plezier maken", zegt Michelle Stoel van de GGD. Kinderen kunnen over daken klimmen en klauteren, er is een pietendisco en er zijn allerlei sport- en spelactiviteiten. Er zijn geen pepernoten. maar wel gezonde Sinterklaashapjes.
Je moet je van tevoren aanmelden. Er zijn twee beweegfeesten: eentje van 10.30 uur tot 12.00 uur en één vabn 13.30 uur tot 15.00 uur. 

Lees ook

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...