Dordrecht, Netherlands

Bewegen tegen geheugenverlies kan nu ook bij Sparta

Na Sporting Delta, de Prinsemarij en het Energiehuis werd dinsdagmiddag bij gymnastiekvereniging Sparta de aftrap gegeven voor inloopochtenden voor mensen die lijden aan geheugenverlies.
Jordy Nijenhuis | 26 maart 2019 16:20 | Aangepast op 26 maart 2019 16:20
Wethouder Marco Stam opende de eerste bijeenkomst. Volgens hem is het belangrijk dat mensen bij elkaar komen om de eenzaamheid tegen te gaan.


Iedere dinsdagochtend zijn mensen welkom voor een kop koffie en beweging. Dat bewegen is gezond voor de hersenen stelt Conny Bouwer, de projectmanager. Door te bewegen blijven de hersenen actief. Volgens Bouwer is dementie niet te voorkomen maar het proces is wel te vertragen door vooral niet te vereenzamen.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...