Dordrecht, Netherlands

Bewegen voor jong en oud tijdens Nationale Sportweek

De Nationale Sportweek is weer van start gegaan. Landelijk startte hij zaterdag al, maar in onze stad begint hij dinsdag 18 september. Verschillende sportactiviteiten voor jong en oud worden georganiseerd.
Lois Haanskorf | 18 september 2018 12:12 | Aangepast op 18 september 2018 12:12
Het is niet de eerste keer dat Dordrecht meedoet, dit jaar is het programma wel wat uitgebreid. Zo is er een 10 @ 10 challenge waarbij Rico Verhoeven in een video de leerlingen van de basisschool een lesje bewegen van 10 minuten geeft.


“Zo zitten de kinderen niet alleen in de schoolbanken, maar kunnen ze ook hun hoofd leegmaken door te bewegen”, zegt sportcoach Tim Verbaas. Daarnaast is er een ouderen beweegdag.


Ook krijg je bij de Albert Heijn een gratis sportvoucher bij de boodschappen. “Zo heeft iedereen de kans om een sport te proberen in de buurt”, vertelt de sportcoach.


Het sportevenement wordt zondag 30 september afgesloten met Urban Sport op het Statenplein. Daar kan je van 12:00 uur tot 17:00 uur skaters en BMX’ers bewonderen.

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...