Dordrecht, Netherlands

Bewoners Beinemastraat willen graag blijven

De bewoners van zes woningen aan de Beinemastraat onder de afslag Staart vanaf de N3 willen graag blijven wonen waar ze nu zitten.
Leo Roubos | 22 juni 2018 17:34 | Aangepast op 22 juni 2018 17:34
Rijkswaterstaat wil – omdat de geluidsnormen flink worden overschreden – een geluidsscherm om hun woningen zetten, maar in een commissievergadering opperden enkele gemeenteraadsleden dat dat scherm wel erg duur wordt voor zo weinig woningen. Kortom, misschien was het beter als de mensen zouden gaan verhuizen. De bewoners zijn overigens allemaal familie van elkaar.

De bewoners daar willen niet voor de camera reageren, maar lieten wel weten graag op hun stekkie te willen blijven. Ze waren flink ontstemd dat hen niets was gevraagd. Ze lieten nog wel weten dat een geluidsscherm erg welkom is.

Lees ook

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...