gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bewoners bezorgd over plannen op Nieuweweg

Vastgoedbedrijf Van Kleef wil op de Nieuweweg zo'n zeventig garageboxen bouwen. Daar zijn de bewoners niet blij mee.

Vera Willers |  | Aangepast op
De bewoners vinden het bovenal gevaarlijk als de garageboxen komen, omdat de Nieuweweg erg smal is. "Auto's kunnen elkaar moeilijk passeren en je kunt maar van één kant deze straat in. Als er nog extra verkeer bijkomt, kan het gevaarlijk worden", zegt bewoner Harry Harder. Daarnaast vinden ze het niet bij het uiterlijk van de straat passen. "Je hebt hier jaren 30-woningen en een Joodse begraafplaats. Daar passen geen grote, moderne garageboxen bij", zegt bewoner Robbert Vijgeboom.

De bewoners hadden in januari al een brief aan de gemeente geschreven, maar omdat er nog geen sprake was van een vergunningsaanvraag, kon de gemeente daar niks mee. De bewoners hebben nog geen reactie van Van Kleef.

Lees ook

foto artikel 5 mei.jpg

5 mei in de streek: honderden mensen aan de wandel of de ontbijttafel

Waar we op 4 mei herdenken, vieren we op 5 mei feest. Feest dat we nu al 81 jaar bevrijd zijn. En dit feest wordt ook in onze streek gevierd. De hele dag zijn op verschillende plekken activiteiten te bezoeken. “Het is goed dat we een dag als vandaag samen vieren.”

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.

20220725162648_IMG_1516 (1) (1).jpg

Vijf auto's betrokken bij ongeluk, files op A15 en A16

Vijf auto's zijn dinsdagochtend betrokken geweest bij een botsing op de A15, ter hoogte van Ridderkerk. Volgens een politiewoordvoerder raakte één auto flink beschadigd, maar raakte niemand gewond.