Bewoners van – bijvoorbeeld – seniorenflats kunnen nadat zij boodschappen hebben gedaan hun auto niet meer kwijt. Omwonenden eisen maatregelen, waarbij gratis parkeren voorop blijft staan. Gisterenmiddag bezochten gemeenteraadsleden de wijk om zelf te zien en te horen hoe groot het probleem is.
Van een aantal fracties reageerden leden ter plekke en zij waren duidelijk: dit probleem moet zo snel mogelijk worden opgelost. Zelfs excuses naar de bewoners zijn volgens hen op zijn plaats.
Het wordt een van de debatten in de gemeenteraad: het verkeer en het parkeren in Dordrecht. Vooral het betaald parkeren-beleid wordt ter discussie gesteld. Want juist door de parkeertarieven bij het ziekenhuis te verhogen en in nabijgelegen gebieden betaald of beperkt parkeren in te voeren, wordt de overlast in Sterrenwijk-Noord steeds groter.