gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bewoners Wielwijk knutselen samen in Week tegen Eenzaamheid

113ca0d926a62d0050270bcfeefa23ee

Onder het genot van een kopje koffie en een stroopwafel wordt er maandagochtend door buurtbewoners van Wielwijk in het wijkcentrum De Admiraal samen geknutseld. De activiteit wordt georganiseerd in het kader van de Week tegen Eenzaamheid.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Het betekent niet dat deze mensen allemaal eenzaam zijn”, legt Giselle Servania, buurtwerker in Wielwijk, uit. “Deze groep komt vaak elke ochtend naar het wijkcentrum om gezellig een kopje koffie te drinken, aan een activiteit mee te doen en met elkaar te praten. Op die manier wordt eenzaamheid voorkomen.”

De Week tegen Eenzaamheid 2019 wordt in het kader van het actieprogramma Eén tegen eenzaamheid georganiseerd door het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport en wil mensen met elkaar in contact brengen door middel van activiteiten, met als doel eenzaamheid aan te pakken.


In wijkcentrum De Admiraal in Wielwijk wordt op donderdag nog een driegangenmenu geserveerd en vrijdag is er een voorlichting van Viveva Chatlein met eenzaamheid als thema.


Lees ook

parkmerwesteinarchief

Ook botulisme in Park Merwestein vastgesteld

Bij een eend in Park Merwestein in Dordrecht is botulisme vastgesteld. De gemeente vraagt bezoekers van het park daarom om niet te zwemmen of spelen in het water, honden niet in het water te laten zwemmen en geen eenden of andere watervogels te voeren of aan te raken.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

rappende verdachte rechtbank

Hasjdealer in buik en bil geschoten: 'rappende' verdachte wordt vrijgesproken

De rechter heeft een 31-jarige Dordtenaar vrijgesproken van betrokkenheid bij een schietpartij, waarbij een hasjdealer in de buik en de bil werd geraakt. Dat gebeurde in oktober 2019.