Dordrecht, Netherlands

Bezoekers Live at Wantij trotseren regen

De meeste bezoekers van Live at Wantij kwamen al vrijdagmiddag aan bij het Wantijpark, ondanks de regen.
Leo Roubos | 1 juni 2018 17:46 | Aangepast op 1 juni 2018 17:46
Veel mensen hadden zich voorbereid op het slechte weer, door poncho’s te dragen. Anderen hadden paraplu’s meegenomen, hoewel dat volgens de huisregels eigenlijk niet mocht.

De bewaking bleek echter soepel met de paraplu’s om te gaan. Kleinere paraplu’s werden doorgelaten, maar grotere exemplaren met gigantische punten werden in beslag genomen.

De bezoekers van het uitverkochte Live at Wantij gaan genieten van Kensington, Blöf, Jacqueline Govaert en Suzan & Freek. Zaterdag is er weer het gratis Wantijpop.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...