Dordrecht, Netherlands

Bezoekers Live at Wantij trotseren regen

De meeste bezoekers van Live at Wantij kwamen al vrijdagmiddag aan bij het Wantijpark, ondanks de regen.
Leo Roubos | 1 juni 2018 17:46 | Aangepast op 1 juni 2018 17:46
Veel mensen hadden zich voorbereid op het slechte weer, door poncho’s te dragen. Anderen hadden paraplu’s meegenomen, hoewel dat volgens de huisregels eigenlijk niet mocht.

De bewaking bleek echter soepel met de paraplu’s om te gaan. Kleinere paraplu’s werden doorgelaten, maar grotere exemplaren met gigantische punten werden in beslag genomen.

De bezoekers van het uitverkochte Live at Wantij gaan genieten van Kensington, Blöf, Jacqueline Govaert en Suzan & Freek. Zaterdag is er weer het gratis Wantijpop.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...