gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezoekers Parkhuis worden verwend

Studenten gaan 25 bezoekers van de dagondersteuning van het Parkhuis verwennen bij Hotel ‘El Mundo’ voor Serious Request.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op donderdag 1 december worden zij en hun begeleiders in het hotel verwacht voor een gezellige verwenmiddag. Later in de middag staat een rondvaart door de Biesbosch op het programma.

Zoals elk jaar wordt StayOkay Dordrecht een week omgedoopt tot hotel ‘El Mundo’. De omzet in die week is voor Serious Request, de jaarlijkse 3FM-actie. Dit jaar door 77 studenten uit Utrecht, Hengelo en Eindhoven, die ervaring in de hotelbranche willen opdoen. Het thema van het hotel is “all around the world”. Elke dag is er een ander land aan de beurt bij de inrichting van het restaurant en de activiteiten.

Lees ook

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

dagvaarding chemours

Stichting naar rechter om PFAS-vervuiling Chemours: ‘Veel mensen maken zich zorgen’

Stichting PFAS Vrij Green Claim start een civiele procedure tegen Chemours. De stichting wil de chemiegigant aansprakelijk stellen voor de PFAS-vervuiling in de omgeving van de fabriek, een einde aan verdere uitstoot en een financiële compensatieregeling.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.