gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezoektijden ziekenhuis weer aangepast

De bezoektijden van het Albert Schweitzer ziekenhuis worden ingeperkt. Op 14 december 2015 werd een proef gestart met ruimere bezoektijden. Klachten van het personeel en patiënten zorgen ervoor dat de bezoektijden nu per afdeling worden aangepast. 

Alka Goos |  | Aangepast op
De bezoektijden van het Albert Schweitzer ziekenhuis worden ingeperkt. Vanaf 14 december 2015 werd een proef gestart met ruimere bezoektijden. Klachten van het personeel en patiënten zorgen ervoor dat de bezoektijden nu per afdeling aangepast worden.


Op dit moment kunnen bezoekers langs tussen 11.00 uur en 13.00 en tussen 15.00 en 21.00. Een van de redenen om de tijden aan te passen is privacy. Als de arts bij zijn patiënt langskwam,die een kamer deelde, konden bezoekers van de andere patienten meeluisteren. Daarbij zou het voor sommige patiënten ook te onrustig zijn.

Nu gaat het ziekenhuis dus per afdeling kijken wat de bezoektijden worden. “We weten nog niet wat het precies gaat worden”, vertelt woordvoerder Frank van den Elsen, “Binnen nu en een maand weten we dat zeker.”

Lees ook

wasbeerappie.png

Bijzondere beelden: wasbeer wroet tussen karren afval bij supermarkt

In de categorie zien om te geloven: een wroetende wasbeer in de losstraat van een Dordtse supermarkt. Medewerkers wisten maandagavond niet wat ze zagen tussen de karren met afval.

foto expo asz

Ziekenhuis zet verpleegkundigen in de schijnwerpers: 'Bewustwording is weggezakt'

Een expositie om het zorgpersoneel in het zonnetje te zetten. In het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis is het sinds dinsdagochtend in levenden lijve te zien. De dag van de onthulling is niet toevallig gekozen: 12 mei is namelijk de Dag van de Zorg.

12. THUMB YT 2022 - Nieuws STAD.jpg

Cruiseschip maakt water, hulpdiensten massaal opgeroepen

De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag massaal opgeroepen voor een cruiseschip dat water maakte. Ter plekke viel de situatie langs de Dordtse Merwekade mee: volgens een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid is het instromende water “beperkt gebleven”.

Point Blur_May122026_145649.jpg

Jonge fietser overleden na ongeluk met vrachtwagen

In het dorpje Molenaarsgraaf is dinsdagmiddag een dodelijk ongeluk gebeurd. Een 14-jarige fietser is daar onder een vrachtwagen gekomen, laat een politiewoordvoerder weten.

treinen Station Dordrecht

Ruim een week lang geen treinen tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe

Reizen met de trein tussen Brabant en Dordrecht zit er in de eerste week van juni niet in. Vanaf zaterdagochtend 30 mei tot en met maandagochtend 8 juni rijden er geen treinen tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Treinreizigers moeten rekening houden met meer reistijd.

onderscheiding rodekruis.png

Deze twee streekgenoten krijgen Medaille van Verdienste van het Rode Kruis

Het Rode Kruis heeft afgelopen zaterdag onderscheidingen uitgereikt aan vrijwilligers die zich buitengewoon inzetten voor de hulporganisatie. Mitchell Molenaar uit Dordrecht en Randy Suvaal uit Zwijndrecht hebben beiden een bronzen Medaille van Verdienste ontvangen voor hun inzet bij het Rode Kruis.