gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezoektijden ziekenhuis weer aangepast

De bezoektijden van het Albert Schweitzer ziekenhuis worden ingeperkt. Op 14 december 2015 werd een proef gestart met ruimere bezoektijden. Klachten van het personeel en patiënten zorgen ervoor dat de bezoektijden nu per afdeling worden aangepast. 

Alka Goos |  | Aangepast op
De bezoektijden van het Albert Schweitzer ziekenhuis worden ingeperkt. Vanaf 14 december 2015 werd een proef gestart met ruimere bezoektijden. Klachten van het personeel en patiënten zorgen ervoor dat de bezoektijden nu per afdeling aangepast worden.


Op dit moment kunnen bezoekers langs tussen 11.00 uur en 13.00 en tussen 15.00 en 21.00. Een van de redenen om de tijden aan te passen is privacy. Als de arts bij zijn patiënt langskwam,die een kamer deelde, konden bezoekers van de andere patienten meeluisteren. Daarbij zou het voor sommige patiënten ook te onrustig zijn.

Nu gaat het ziekenhuis dus per afdeling kijken wat de bezoektijden worden. “We weten nog niet wat het precies gaat worden”, vertelt woordvoerder Frank van den Elsen, “Binnen nu en een maand weten we dat zeker.”

Lees ook

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.