gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezoektijden ziekenhuis weer aangepast

De bezoektijden van het Albert Schweitzer ziekenhuis worden ingeperkt. Op 14 december 2015 werd een proef gestart met ruimere bezoektijden. Klachten van het personeel en patiënten zorgen ervoor dat de bezoektijden nu per afdeling worden aangepast. 

Alka Goos |  | Aangepast op
De bezoektijden van het Albert Schweitzer ziekenhuis worden ingeperkt. Vanaf 14 december 2015 werd een proef gestart met ruimere bezoektijden. Klachten van het personeel en patiënten zorgen ervoor dat de bezoektijden nu per afdeling aangepast worden.


Op dit moment kunnen bezoekers langs tussen 11.00 uur en 13.00 en tussen 15.00 en 21.00. Een van de redenen om de tijden aan te passen is privacy. Als de arts bij zijn patiënt langskwam,die een kamer deelde, konden bezoekers van de andere patienten meeluisteren. Daarbij zou het voor sommige patiënten ook te onrustig zijn.

Nu gaat het ziekenhuis dus per afdeling kijken wat de bezoektijden worden. “We weten nog niet wat het precies gaat worden”, vertelt woordvoerder Frank van den Elsen, “Binnen nu en een maand weten we dat zeker.”

Lees ook

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

sliedrecht baanhoek

Werk aan verzakt spoortalud van start: dit gaat er gebeuren

ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

teun schilderij

Mooie pareltjes van het stadsarchief: Teun de Bruin laat ze nog zien voor zijn afscheid

Na veertig jaar neemt gemeentearchivaris Teun de Bruin afscheid van het Stadsarchief Dordrecht. Tijdens zijn loopbaan stuitte hij op bijzondere pareltjes rondom vrijheid en onvrijheid die hem altijd zijn bijgebleven. Maar hij verdwijnt niet uit het archief; De Bruin blijft als vrijwilliger bouwen aan het geheugen van de stad. 

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.