gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezoektijden ziekenhuis weer aangepast

De bezoektijden van het Albert Schweitzer ziekenhuis worden ingeperkt. Op 14 december 2015 werd een proef gestart met ruimere bezoektijden. Klachten van het personeel en patiënten zorgen ervoor dat de bezoektijden nu per afdeling worden aangepast. 

Alka Goos |  | Aangepast op
De bezoektijden van het Albert Schweitzer ziekenhuis worden ingeperkt. Vanaf 14 december 2015 werd een proef gestart met ruimere bezoektijden. Klachten van het personeel en patiënten zorgen ervoor dat de bezoektijden nu per afdeling aangepast worden.


Op dit moment kunnen bezoekers langs tussen 11.00 uur en 13.00 en tussen 15.00 en 21.00. Een van de redenen om de tijden aan te passen is privacy. Als de arts bij zijn patiënt langskwam,die een kamer deelde, konden bezoekers van de andere patienten meeluisteren. Daarbij zou het voor sommige patiënten ook te onrustig zijn.

Nu gaat het ziekenhuis dus per afdeling kijken wat de bezoektijden worden. “We weten nog niet wat het precies gaat worden”, vertelt woordvoerder Frank van den Elsen, “Binnen nu en een maand weten we dat zeker.”

Lees ook

archieffotopolitie.png

Acht mensen aangehouden na vondst honderden kilo's cocaïne in busje

In Papendrecht is donderdagavond een busje met daarin honderden kilo's cocaïne gevonden. Verder onderzoek van de politie leidde naar een loods in het Brabantse Klundert, waar volgens Rijnmond acht verdachten konden worden aangehouden.

Fietsverlichting Wielwijkpark.png

Wielwijkpark verlichting deels hersteld, rest laat nog op zich wachten

De slechte verlichting in het Wielwijkpark in Dordrecht is deels opgelost. De lichten aan de Zuiderdijk werkten ook niet door een kabelbreuk. Ook deze lichten werken inmiddels weer volgens de gemeente. De rest van de lichten in het park blijven nog even uitstaan door bouwverkeer wat daar moet zijn.

foto artikel reactie lijstrekkers streek.jpg

Verrassende verkiezingsuitkomst Papendrecht en Ambacht: 'Overtrof alle verwachtingen'

De rode potloodjes zijn opgeborgen, stemlokalen zijn gesloten en de stemmen zijn geteld. De gemeenteraadsverkiezingen zijn voorbij en de voorlopige uitslagen zijn bekend. Voor twee partijen in onze streek nam de uitslag een verrassende wending. Want zowel de PVV in Papendrecht, als Realistisch Ambacht in Hendrik-Ido-Ambacht hebben de meeste zetels gekregen.

moestuinenfoto.jpg

Opnieuw te veel PFAS in sloten gemeten, gevolgen voor meer moestuinders

Meer moestuineigenaren in onze streek krijgen het advies om geen slootwater meer te gebruiken. In sloten in vier gemeentes zijn hoeveelheden PFAS-stoffen boven de risicogrens van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) gemeten.

fotoaanrijding.png

Motorrijder en automobilist botsen op N3

Een motorrijder en automobilist zijn donderdagochtend op elkaar gebotst op de N3 bij Dordrecht. Beide bestuurders bleven ongedeerd.

66900d7f20a977df34aae16a4cca10dd.jpg

Jeugdevenement komt groepsbegeleiders tekort

De voorbereidingen voor de aankomende editie van de Ridderkerkse Jeugdwielertour 3x2 zijn in volle gang, maar de organisatie loopt tegen één groot probleem aan: ze komen groepsbegeleiders te kort. “We willen niemand teleurstellen, dus we hebben echt meer vrijwilligers nodig.”