Dordrecht, Netherlands

Bezwaar wijziging hondenbeleid

Er is al veel bezwaar op het nieuwe hondenbeleid van de gemeente. Het nieuwe beleid werd maandag bekend gemaakt. Er zullen nieuwe regels komen voor onder andere het opruimen van hondenpoep en het los laten lopen van je hond. Ook zullen de hondentoiletten en uitlaatstroken vervallen.
Lotte Koreman | 14 september 2016 10:27 | Aangepast op 14 september 2016 10:27
Via de facebookpagina van de gemeente klagen een hoop mensen over het nieuwe beleid. De klacht die het meest voorkomt is het feit dat men wel hondenbelasting betaalt, maar straks bijna nergens meer de hond los mag laten lopen.


Het ‘concept hondenbeleid 2016-2020' is tot en met 24 oktober in te zien. Dit kan op de website of in de hal van het Stadskantoor. Inspraak in het nieuwe hondenbeleid is mogelijk. Dit kunt u hier doen.

Lees ook

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...