Dordrecht, Netherlands

Bezwaar wijziging hondenbeleid

Er is al veel bezwaar op het nieuwe hondenbeleid van de gemeente. Het nieuwe beleid werd maandag bekend gemaakt. Er zullen nieuwe regels komen voor onder andere het opruimen van hondenpoep en het los laten lopen van je hond. Ook zullen de hondentoiletten en uitlaatstroken vervallen.
Lotte Koreman | 14 september 2016 10:27 | Aangepast op 14 september 2016 10:27
Via de facebookpagina van de gemeente klagen een hoop mensen over het nieuwe beleid. De klacht die het meest voorkomt is het feit dat men wel hondenbelasting betaalt, maar straks bijna nergens meer de hond los mag laten lopen.


Het ‘concept hondenbeleid 2016-2020' is tot en met 24 oktober in te zien. Dit kan op de website of in de hal van het Stadskantoor. Inspraak in het nieuwe hondenbeleid is mogelijk. Dit kunt u hier doen.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...