Dordrecht, Netherlands

Bezwaar wijziging hondenbeleid

Er is al veel bezwaar op het nieuwe hondenbeleid van de gemeente. Het nieuwe beleid werd maandag bekend gemaakt. Er zullen nieuwe regels komen voor onder andere het opruimen van hondenpoep en het los laten lopen van je hond. Ook zullen de hondentoiletten en uitlaatstroken vervallen.
Lotte Koreman | 14 september 2016 10:27 | Aangepast op 14 september 2016 10:27
Via de facebookpagina van de gemeente klagen een hoop mensen over het nieuwe beleid. De klacht die het meest voorkomt is het feit dat men wel hondenbelasting betaalt, maar straks bijna nergens meer de hond los mag laten lopen.


Het ‘concept hondenbeleid 2016-2020' is tot en met 24 oktober in te zien. Dit kan op de website of in de hal van het Stadskantoor. Inspraak in het nieuwe hondenbeleid is mogelijk. Dit kunt u hier doen.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...