Dordrecht, Netherlands

Bezwaar wijziging hondenbeleid

Er is al veel bezwaar op het nieuwe hondenbeleid van de gemeente. Het nieuwe beleid werd maandag bekend gemaakt. Er zullen nieuwe regels komen voor onder andere het opruimen van hondenpoep en het los laten lopen van je hond. Ook zullen de hondentoiletten en uitlaatstroken vervallen.
Lotte Koreman | 14 september 2016 10:27 | Aangepast op 14 september 2016 10:27
Via de facebookpagina van de gemeente klagen een hoop mensen over het nieuwe beleid. De klacht die het meest voorkomt is het feit dat men wel hondenbelasting betaalt, maar straks bijna nergens meer de hond los mag laten lopen.


Het ‘concept hondenbeleid 2016-2020' is tot en met 24 oktober in te zien. Dit kan op de website of in de hal van het Stadskantoor. Inspraak in het nieuwe hondenbeleid is mogelijk. Dit kunt u hier doen.

Lees ook

Vrouwen in onze streek niet allemaal even financieel zelfstandig: dit zijn de verschillen

Vrouwen in onze streek staan minder vaak financieel op eigen benen dan gemiddeld in Nederland. Dat b...

Nieuwbouw stap dichterbij: ‘Vanuit je woonkamer scheepsbouw en oude dorpskern zien’

De ontwikkeling van 152 woningen in hartje Alblasserdam is een stuk dichterbij gekomen. Verschillend...

FC Dordrecht geeft voorsprong pijnlijk uit handen tegen RKC: 1-2

FC Dordrecht heeft maandagavond een pijnlijke nederlaag geleden tegen RKC Waalwijk. Aan de Krommedij...

Tegen overvol stroomnet: deze kleine windmolen zorgt dat bedrijf wel kan groeien

Hoe zorg je ervoor dat je als bedrijf kunt groeien op een overvol stroomnet? Voor grote bedrijven ee...

De nieuwe verlichting op deze brug wordt vleermuisvriendelijk

Weggebruikers op de N915 en Brug over de Noord bij Alblasserdam kunnen de komende maanden beperkt hi...

Eerste gerestaureerde glas-in-loodraam van de Grote Kerk onthuld

In de Grote Kerk in Dordrecht is dit weekend het eerste gerestaureerde glas-in-loodraam feestelijk o...