Dordrecht, Netherlands

Bezwarentijger gaat door

Bezwarentijger Karasahin gaat volgend jaar door met het sturen van bezwaarschiften aan de gemeente. 25 september 2016 loopt namelijk zijn schrijfverbod af.
Inge de Bruyn | 29 september 2015 16:20 | Aangepast op 29 september 2015 16:20
Bezwarentijger Karasahin gaat volgend jaar door met het sturen van bezwaarschiften aan de gemeente. 25 september 2016 loopt namelijk zijn schrijfverbod af.

Mustafa Karasahin begon twee jaar geleden met brieven schrijven naar de gemeente. Hij zou zich niet houden aan de huisvestingregels van zijn pandenverhuur. De teller staat nu op 3700 stuks en het conflict is nog steeds gaande.

De gemeente zit nog met een stapel oude bezwaarschriften en heeft aan justitie gevraagd of die weggegooid mogen worden, want behandeling kost veel geld.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...