Dordrecht, Netherlands

Bezwarentijger gaat door

Bezwarentijger Karasahin gaat volgend jaar door met het sturen van bezwaarschiften aan de gemeente. 25 september 2016 loopt namelijk zijn schrijfverbod af.
Inge de Bruyn | 29 september 2015 16:20 | Aangepast op 29 september 2015 16:20
Bezwarentijger Karasahin gaat volgend jaar door met het sturen van bezwaarschiften aan de gemeente. 25 september 2016 loopt namelijk zijn schrijfverbod af.

Mustafa Karasahin begon twee jaar geleden met brieven schrijven naar de gemeente. Hij zou zich niet houden aan de huisvestingregels van zijn pandenverhuur. De teller staat nu op 3700 stuks en het conflict is nog steeds gaande.

De gemeente zit nog met een stapel oude bezwaarschriften en heeft aan justitie gevraagd of die weggegooid mogen worden, want behandeling kost veel geld.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...