gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezwarentijger in Studio De Witt

Brievenschrijver Mustafa Karasahin is zaterdagochtend te gast in het radioprogramma Studio De Witt. Karasahin kwam vanochtend vrij. Hij zat in de cel, omdat hij weer te veel brieven had gestuurd naar de gemeente.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Presentator Ben Corino wil van Karasahin weten wat zijn beweegredenen zijn om de gemeente Dordrecht te blijven bestoken met vragen en bezwaren. Heeft de celstraf zijn inzicht veranderd? Karasahin heeft net 16 dagen vastgezeten in de Dordtse Poorten, omdat hij zich niet houdt aan het maximale aantal contacten met de gemeente. Dat is hem opgelegd door de rechter.

Hoofdgast is zaterdag Erica de Winter. Zij is sexpert en laat zich binnenkort opsluiten in een kleine ruimte om aandacht te vragen voor het lot van meisjes in India.

Studio De Witt wordt uitgezonden tussen 10.00 en 12.00 uur op Drechtstad FM. Karasahin is te horen in het laatste uur. Drechtstad FM is ook te horen via de Live Radio-knop op deze website.

Lees ook

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

kelvinring44

Op deze plek gaat Alblasserdam Oekraïners opvangen

De gemeente Alblasserdam gaat 105 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een pand aan de Kelvinring. De locatie dient ter vervanging van de opvanglocatie in de Jozuakerk, waar sinds mei 2022 enkele jaren mensen werden opgevangen.

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.