gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bezwarentijger in Studio De Witt

Brievenschrijver Mustafa Karasahin is zaterdagochtend te gast in het radioprogramma Studio De Witt. Karasahin kwam vanochtend vrij. Hij zat in de cel, omdat hij weer te veel brieven had gestuurd naar de gemeente.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Presentator Ben Corino wil van Karasahin weten wat zijn beweegredenen zijn om de gemeente Dordrecht te blijven bestoken met vragen en bezwaren. Heeft de celstraf zijn inzicht veranderd? Karasahin heeft net 16 dagen vastgezeten in de Dordtse Poorten, omdat hij zich niet houdt aan het maximale aantal contacten met de gemeente. Dat is hem opgelegd door de rechter.

Hoofdgast is zaterdag Erica de Winter. Zij is sexpert en laat zich binnenkort opsluiten in een kleine ruimte om aandacht te vragen voor het lot van meisjes in India.

Studio De Witt wordt uitgezonden tussen 10.00 en 12.00 uur op Drechtstad FM. Karasahin is te horen in het laatste uur. Drechtstad FM is ook te horen via de Live Radio-knop op deze website.

Lees ook

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.