gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bibelot introduceert de Lul-Niet-Lolly

c6ce902e0ce3fbd49b1ca69f0ddb6ec9

Het is een veelgehoord probleem tijdens concerten: mensen die luidkeels door de muziek staan te praten. Bibelot gooit nu de Lul-Niet-Lolly in de strijd.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Het door concerten ouwehoeren neemt soms zulke vormen aan dat zelfs de artiest vraagt of het wat stiller kan. Ze hebben er zelfs een uitdrukking voor: ‘Dutch Disease’. Steeds meer mensen storen zich aan de kwekkende mede-concertbezoeker.

Met de Lul-Niet-Lolly wil Bibelot een laagdrempelige mogelijkheid bieden om een kletsgrage buurman op een sympathieke wijze te benaderen. Sommige mensen hebben namelijk niet eens door dat ze anderen hinderen.

De Lul-Niet-Lolly werd voor het eerst geïntroduceerd door poppodium Het Paard in Den Haag, sloeg direct goed aan en wordt mogelijk zelfs landelijk ingevoerd.

De Lul-Niet-Lolly is bij geselecteerde concerten gratis verkrijgbaar aan de bar van Bibelot. Dit zijn onder meer die van Judy Blank (12 oktober), Tim Knol (3 november) en While My Guitar Gently Weeps op 16 november.

Lees ook

Schermafdruk op 2026-07-03 14-10-54

Op Pad Met Ad: Nieuwe voorzitter benoemd tijdens ondernemersbarbecue

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij de jaarlijkse barbecue van de Dordrechtse Ondernemersvereniging. In de museumtuin praten Dordtse ondernemers bij, worden nieuwe contacten gelegd, wordt het glas geheven op het ondernemerschap en wordt een nieuwe voorzitter benoemd.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

jan willem de jonge

Terug van reddingsmissie in Venezuela: Jan-Willem hielp mee na aardbevingen

Hoe zoek je naar mensen onder het puin na heftige aardbevingen? Jan-Willem de Jonge uit Dordrecht vertrok naar Venezuela, samen met ruim zestig andere hulpverleners van USAR Nederland. Daar werkte hij mee aan de reddingsoperatie na de zware aardbevingen die het land troffen op 24 juni.

image

Jongerenwerkers organiseren schildermiddag, meidenavonden en voetbaltoernooien voor Dordtse jeugd

Nog geen plannen deze zomer? In Dordrecht hoeven jongeren zich niet te vervelen. Onder de noemer 'Chille Zomervakantie 2026' hebben de jongerenwerkers van R-Newt Dordrecht deze vakantie een afwisselend programma voor jongeren in de stad georganiseerd. De activiteiten zijn bedoeld voor jongeren van ongeveer 12 tot 27 jaar en vinden plaats op verschillende locaties in Dordrecht.

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.

incident Station Sliedrecht

Persoon overlijdt na aanrijding Station Sliedrecht, treinverkeer hervat

Een persoon is dinsdagochtend aangereden door een trein van de MerwedeLingelijn. Dat gebeurde bij de oversteekplaats op Station Sliedrecht.