gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bibelot introduceert de Lul-Niet-Lolly

c6ce902e0ce3fbd49b1ca69f0ddb6ec9

Het is een veelgehoord probleem tijdens concerten: mensen die luidkeels door de muziek staan te praten. Bibelot gooit nu de Lul-Niet-Lolly in de strijd.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Het door concerten ouwehoeren neemt soms zulke vormen aan dat zelfs de artiest vraagt of het wat stiller kan. Ze hebben er zelfs een uitdrukking voor: ‘Dutch Disease’. Steeds meer mensen storen zich aan de kwekkende mede-concertbezoeker.

Met de Lul-Niet-Lolly wil Bibelot een laagdrempelige mogelijkheid bieden om een kletsgrage buurman op een sympathieke wijze te benaderen. Sommige mensen hebben namelijk niet eens door dat ze anderen hinderen.

De Lul-Niet-Lolly werd voor het eerst geïntroduceerd door poppodium Het Paard in Den Haag, sloeg direct goed aan en wordt mogelijk zelfs landelijk ingevoerd.

De Lul-Niet-Lolly is bij geselecteerde concerten gratis verkrijgbaar aan de bar van Bibelot. Dit zijn onder meer die van Judy Blank (12 oktober), Tim Knol (3 november) en While My Guitar Gently Weeps op 16 november.

Lees ook

nk20261106NKS04945

Puntje voor FC Dordrecht: doelpuntloos duel met NAC na onstuimige dag

Na teleurstellende weken heeft FC Dordrecht weer eens een puntje gepakt in de Keuken Kampioen Divisie. Na een beladen dag eindigde het thuisduel met NAC Breda doelpuntloos: 0-0. Dat was voor de ploeg van Paul Nuijten het maximaal haalbare.

foto website

Vroeg uit bed voor plaatsing bruggebouw Papendrechtsebrug: ‘Probeer alles te volgen’

Het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug is dinsdagochtend door Rijkswaterstaat op de definitieve plek geplaatst. In de bestaande brugkelder is onvoldoende ruimte voor alle nieuwe installaties en op deze manier is er een soort uitbouw gecreëerd. De operatie levert veel bekijks op langs de kant. "Heel leuk om te zien!"

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

foto hack

Websites gemeenten, ziekenhuis en veiligheidsregio weer in de lucht

Verschillende websites van gemeenten en organisaties in onze streek zijn weer online bereikbaar na veiligheidsproblemen. Zo is de raadsinformatie in Hendrik-Ido-Ambacht en Dordrecht weer online gezet. Uit voorzorg zijn die woensdagochtend uit de lucht gehaald, want er zouden ernstige kwetsbaarheden in de bouwstenen van sites zitten, die daardoor gevoelig zijn voor hacks. Maar er speelde meer.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.