gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bibelot introduceert de Lul-Niet-Lolly

c6ce902e0ce3fbd49b1ca69f0ddb6ec9.jpg

Het is een veelgehoord probleem tijdens concerten: mensen die luidkeels door de muziek staan te praten. Bibelot gooit nu de Lul-Niet-Lolly in de strijd.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Het door concerten ouwehoeren neemt soms zulke vormen aan dat zelfs de artiest vraagt of het wat stiller kan. Ze hebben er zelfs een uitdrukking voor: ‘Dutch Disease’. Steeds meer mensen storen zich aan de kwekkende mede-concertbezoeker.

Met de Lul-Niet-Lolly wil Bibelot een laagdrempelige mogelijkheid bieden om een kletsgrage buurman op een sympathieke wijze te benaderen. Sommige mensen hebben namelijk niet eens door dat ze anderen hinderen.

De Lul-Niet-Lolly werd voor het eerst geïntroduceerd door poppodium Het Paard in Den Haag, sloeg direct goed aan en wordt mogelijk zelfs landelijk ingevoerd.

De Lul-Niet-Lolly is bij geselecteerde concerten gratis verkrijgbaar aan de bar van Bibelot. Dit zijn onder meer die van Judy Blank (12 oktober), Tim Knol (3 november) en While My Guitar Gently Weeps op 16 november.

Lees ook

84e52b4a-22f4-40ee-8552-260a6fc4bf8c.JPG

IJsclub organiseert bobsleekampioenschap op zand en stro: 'We wilden wat anders'

Wat doe je als ijsclub als er geen ijs ligt? Bij ijsclub De Giessen in Giessenburg weten ze daar wel raad mee. In aanloop naar Koningsdag organiseren zij zaterdagmiddag een bobsleekampioenschap voor hun dorpsgenoten. Deze wedstrijd is alleen niet op ijs, maar op zand en tussen strobalen én met omgebouwde skelters.

lintjespapendrecht2.JPG

LINTJESREGEN

Van echtparen tot wethouder: deze streekgenoten zijn onderscheiden

Bijna negentig mensen in de streek zijn vrijdag koninklijk onderscheiden tijdens de traditionele lintjesregen. Het gaat om personen die zich langdurig hebben ingezet voor de samenleving, bijvoorbeeld als vrijwilliger bij een (sport)vereniging, kerk of stichting.

yv2026424NKS06090.jpg

Toptien is leuk, maar FC Dordrecht baalt flink van missen play-offs

FC Dordrecht eindigt voor het derde seizoen op rij in het linkerrijtje, maar kan er weinig plezier aan beleven. “We zijn heel het seizoen bezig geweest om de play-offs te halen en dat is helaas niet gelukt”, vat aanvoerder Sem Valk samen.

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.