gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bibelot introduceert de Lul-Niet-Lolly

c6ce902e0ce3fbd49b1ca69f0ddb6ec9.jpg

Het is een veelgehoord probleem tijdens concerten: mensen die luidkeels door de muziek staan te praten. Bibelot gooit nu de Lul-Niet-Lolly in de strijd.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Het door concerten ouwehoeren neemt soms zulke vormen aan dat zelfs de artiest vraagt of het wat stiller kan. Ze hebben er zelfs een uitdrukking voor: ‘Dutch Disease’. Steeds meer mensen storen zich aan de kwekkende mede-concertbezoeker.

Met de Lul-Niet-Lolly wil Bibelot een laagdrempelige mogelijkheid bieden om een kletsgrage buurman op een sympathieke wijze te benaderen. Sommige mensen hebben namelijk niet eens door dat ze anderen hinderen.

De Lul-Niet-Lolly werd voor het eerst geïntroduceerd door poppodium Het Paard in Den Haag, sloeg direct goed aan en wordt mogelijk zelfs landelijk ingevoerd.

De Lul-Niet-Lolly is bij geselecteerde concerten gratis verkrijgbaar aan de bar van Bibelot. Dit zijn onder meer die van Judy Blank (12 oktober), Tim Knol (3 november) en While My Guitar Gently Weeps op 16 november.

Lees ook

angeladeruiter.jpg

De nieuwe baas van de veiligheidsregio: 'Een klein incident kan hier razendsnel groot worden'

Ze groeide op tussen de dijken en rivieren en staat nu aan het roer van de organisatie die haar regio moet beschermen. Sinds 1 januari is Angela de Ruiter de nieuwe directeur van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid. "Je weet nooit welke ramp er komt. Maar dat er weer een ramp komt, daar moeten we niet naïef in zijn.”

businkautobrand.jpg

Autobranden

Wagen gaat in vlammen op in Crabbehof

Voor de vijfde keer in nog geen maand tijd is er een auto in Dordrecht in vlammen opgegaan. Het gaat om een wagen die in de nacht van maandag op dinsdag geparkeerd stond aan de Nolensweg.

20260511 - Burgemeester sluit bedrijfspand na vondst wapens.jpeg

Bedrijfspand gesloten na vondst wapens en gestolen voertuig

De burgemeester van Ridderkerk heeft een bedrijfspand in zijn gemeente voor twee weken gesloten. In het gebouw werden tijdens een controle meerdere wapens, contant geld en een gestolen voertuig aangetroffen.

foto artikel woonwagenkamp.jpg

Veel vragen over verhuizing woonwagenbewoners: ‘Gemengde gevoelens’

“Wij hebben deze plek gekregen, maar we willen helemaal niet weg.” Dat zegt Anneke Minnebreuker, een van de woonwagenbewoners aan de Brandts Buysstraat in Dordrecht. Het woonwagenkamp moet plaatsmaken voor nieuwbouwwijk Maasterras. De huidige bewoners moeten verhuizen naar de wijk Wielwijk, maar begrijpen niet dat hun stem niet is meegenomen.

foto ongeval artikel rijnmond

Ongeluk met twee auto's zorgt voor uur vertraging in spits bij tunnel

Op de A15 net na de Noordtunnel is maandagmiddag een ongeluk gebeurd met twee auto's. Daardoor zijn twee rijstroken richting Gorinchem afgesloten. De vertraging loopt even na 16.00 uur op tot een uur. Rijkswaterstaat verwacht de weg rond 17.00 uur weer vrij te kunnen geven.

glennjackiescott.png

Glenn en Jackie wagen de sprong en gaan emigreren: ‘We dachten, is dit het dan?’

Na een hele spannende periode met een te vroeg geboren zoontje en een burn-out besluiten Glenn en Jackie Verdoorn dat het leven anders moet. Ze verruilen de dijken van Papendrecht voor de bergen van Oostenrijk om te ontsnappen aan de ratrace in Nederland: "Het leven is te kort om deze sprong niet te wagen."