Dordrecht, Netherlands

Bibelot zoekt vrijwilligers voor een feestje

Bibelot bestaat binnenkort 50 jaar. Het poppodium organiseert daarom een reeks feesten, met op 7 december een speciale avond voor (oud)vrijwilligers.
Jasmin Zahirovic | 17 oktober 2017 10:13 | Aangepast op 17 oktober 2017 10:13
Sinds de oprichting van Bibelot hebben meer dan 1000 vrijwilligers zich voor de culturele organisatie ingezet. Bibelot wil de vrijwilligers graag in het zonnetje zetten. Iedereen die zich de afgelopen 50 jaar voor het podium heeft ingezet is uitgenodigd om op 7 december het jubileum te komen vieren. Het evenement is gratis toegankelijk voor (oud)vrijwilligers.

Lees ook

Gemeente: 'meer en versneld investeren in energiebesparing, warmtenet en groene energie'

Als het aan de gemeente ligt, wordt er in 2030 30% meer energie bespaard dan in 2020. Daarnaast wil ...

Bomen Wantijoever mogen gekapt: gemeente kan verder met herstel

Eigenlijk was er in 2019 al een kapvergunning verleend, maar doordat Stichting Het Wantij steeds opn...

En zo staat FC Dordrecht ineens voorlaatste: 'Het is een herhaling van zetten'

Waar FC Dordrecht in de afgelopen weken de sprong richting de middenmoot hoopte te maken, gebeurde ...

Celstraf dreigt voor mannen die stiekem condoom zouden hebben afgedaan: 'Ik voel me vies en onteerd'

“Ik voel me vies en onteerd. Alsof mijn wensen er niet toe deden. Ik ben het zat dat veel mannen d...

'John A. uit Zwijndrecht sleutelfiguur bij White Lives Matter', de actiegroep die racistische leuzen projecteerde op Erasmusbrug

Dat de twee onlangs opgepakte voormannen van de actiegroep White Lives Matter (WLM) de Erasmusbrug i...

Hoe houden we de Drechtsteden bereikbaar? 'Openbaar vervoer is een basisrecht'

De bereikbaarheid van onze regio staat onder druk door marktwerking en daarom is een forse investeri...