gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bibliotheek deelt ontbijtjes uit als steun in de rug

6b1c8e68679c3b6e1aba49f5c8f71bce

Het moest eigenlijk één groot ontbijt in de bibliotheek voor eenzame Dordtenaren worden, maar dat kon door de coronacrisis niet doorgaan. Daarom werden er donderdag alsnog Nobel’s ontbijtjes uitgedeeld, maar dan gewoon veilig bij de mensen thuis.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Het moest eigenlijk één groot ontbijt in de bibliotheek worden, maar dat kon door de coronacrisis niet doorgaan. Daarom werden er donderdag alsnog Nobel’s ontbijtjes uitgedeeld, maar dan gewoon veilig bij de mensen thuis.

“Er stonden vanochten om 8.00 uur 50 ontbijtjes klaar, en die gaan we langsbrengen bij mensen in het centrum die wel een extraatje kunnen gebruiken,” vertelt programmacoördinator Viona Versluis.

Vrijwilligster Sieglien Venloo is één van de mensen die de ontbijtjes uitdeelt. “Deze meneer verdient het echt, hij komt nooit meer buiten en hoewel hij goed wordt verzorgd, denk ik dat hij hier lekker van gaat genieten.”

Mensen zijn blij-verrast als ze een ontbijtje krijgen, zegt Viona: “Ze schrikken soms bijna een beetje: ‘krijg ík een ontbijtje!?’. Daar doe je het wel voor. We zetten ze net even extra in het zonnetje.”

Lees ook

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

militairen

Militaire avondoefening: ‘Bij schoten, geen zorgen!’

Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.