gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bibliotheek en Via Cultura organiseren livestream 'In gesprek met de stad'

a93f954459bf5d6c10b211aa8062f8bd

Praten over diversiteit in kinderboeken en het imago van de politie onder jongeren: Dat kan donderdagavond tijdens de livestream-uitzending ‘In gesprek met de stad’, georganiseerd door Bibliotheek AanZet en Via Cultura. In deze twee uur durende sessie komen verschillende actuele onderwerpen aan bod.

Emma Meijer |  | Aangepast op
In het eerste uur wordt het belang van voorlezen, meertaligheid bij kinderen en diversiteit binnen kinderboeken en schrijvers besproken. Ilse van Donkelaar en Siham Nahari van Stichting voorlezen en schrijver en rapper Dylan Anoep komen dan aan het woord.


Tijdens het tweede uur wordt er gesproken over het imago van politie onder jongeren. Wijkagent Gabi van de Koppel, jongerenwerker Marouan Mabrouki en filosoof Robert Holmes gaan hierover met elkaar in gesprek. Om de livestream af te sluiten is er een live optreden van een ‘special guest’. 

De livestream is donderdagavond van 20.00 uur tot 22.00 uur te volgen via het YouTube-kanaal AanZet Live. De livestream is voor iedereen vrij toegankelijk en is later ook terug te kijken.

Lees ook

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

politie PI gevangenis

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.

pexels-ekaterina-bolovtsova-6077326

Ook tweede verzoek Ridderkerk tegen regionale samenwerking door rechter toegewezen

De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.