gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Biesbosch Halve Marathon: 2 of 42?

Voor de 42e keer wordt op zaterdag 10 maart de Dordtse Biesbosch Halve Marathon gelopen. Het parcours is niet veranderd, maar de naam twee jaar geleden wel. Veertig jaar Halve van Hercules, nu dus Biesbosch Halve Marathon, want georganiseerd door fusieclub Fortius.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hat parcours loopt als vanouds langs het Wantij en door de Biesbosch. De halve marathon start om 11.45 uur op de dijk boven de atletiekbaan van Fortius aan het Halmaheiraplein.

Behalve de Halve zijn er ook prestatielopen van 5 en 10 kilometer, die om 12.00 uur van start gaan. En niet te vergeten de Riwal jeugdlopen over afstanden van 400 tot 1200 meter. De start hiervoor begint vanaf 10.00 uur en de juiste tijden voor elke afstand zijn te vinden op www.fortiusdrechtsteden.nl.

Voorinschrijven kan tot 4 maart op www.inschrijven.nl, maar ook aanmelden op de dag zelf kan nog bij de kantine van Fortius.

Lees ook

foto daniel militair

Laatste rustplaats voor oorlogsheld Daniël; een verhaal dat voortleeft

Na drie begrafenissen ligt oorlogsheld Daniël van der Munnik op zijn laatste rustplaats. Maandag is de gesneuvelde soldaat op het ereveld van de Essenhof in Dordrecht met militaire eer herbegraven. De dappere dienstplichtige sneuvelde op 10 mei 1940, tijdens de eerste Duitse aanvallen op ons land.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.

drugshuissluis

Voorwaardelijke celstraf voor man (35) die hennepkwekerij runde

Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.