gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Big Rivers bijna klaar voor lang festivalweekend

Woensdag moesten de werklieden nog stoppen vanwege de vele regen, maar inmiddels is alles weer op schema bij de podia die opgebouwd worden voor het driedaagse festival.

Daan Berg |  | Aangepast op
Dat vertelt festivaldirecteur Bas de Zwart bij het podium aan het Grotekerksplein.

"Dit is de leukste tijd om festivaldirecteur te zijn. Als iedereen in actie komt en je echt wat ziet ontstaan", vertelt De Zwart met lichtjes in zijn ogen. Hij is dit jaar verantwoordelijk voor de negentiende editie van het festival, dat begon als het Bluesfestival Dordrecht.

Big Rivers valt samen met een afsluiting van de Papendrechtse Brug. Die moet dit weekend geasfalteerd worden. De Zwart is daarom blij dat de gemeente kon regelen dat de Waterbus langer blijft varen. "Ik had wel graag gezien dat hij tot nog later zou doorvaren, maar dit is al heel wat."

RTV Dordrecht is van vrijdag tot en met zondag aanwezig bij Big Rivers. Je ziet de hele dag door live updates op Facebook, en op tv zijn zondag en maandag compilaties te zien van alles wat er tijdens het festival gebeurt.

Benieuwd naar meer van het verhaal van Bas de Zwart? Kijk dan naar onderstaande reportage.

Lees ook

Heel holland bakt ASz

Genieten zónder gluten: ziekenhuis organiseert bakwedstrijd voor kinderen met ziekte

Een glutenvrije editie van Heel Holland Bakt, die werd deze week georganiseerd in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Deze versie was speciaal voor patiënten die lijden aan coeliakie, een chronische auto-immuunziekte waardoor zij geen gluten mogen eten. Maar nu was daar even niets van te merken.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

archieffotopolitie

Vechtpartijen in Brabant na bekerfinale met Zwijndrechtse club

Een bekerfinale tussen voetbalclubs ZVV Pelikaan uit Zwijndrecht en Kozakken Boys uit Werkendam heeft afgelopen weekend voor vechtpartijen in Brabant gezorgd. Eerst ging het mis na de finale in Wijk en Aalburg, later raakte iemand gewond bij een restaurant in Werkendam.

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.

TALKSHOW ZORG

Zondag op TV Dordrecht: Talkshow over zorg en gezondheid

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek ? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die deze zondag te zien is op TV Dordrecht.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.