gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Big Rivers bijna klaar voor lang festivalweekend

Woensdag moesten de werklieden nog stoppen vanwege de vele regen, maar inmiddels is alles weer op schema bij de podia die opgebouwd worden voor het driedaagse festival.

Daan Berg |  | Aangepast op
Dat vertelt festivaldirecteur Bas de Zwart bij het podium aan het Grotekerksplein.

"Dit is de leukste tijd om festivaldirecteur te zijn. Als iedereen in actie komt en je echt wat ziet ontstaan", vertelt De Zwart met lichtjes in zijn ogen. Hij is dit jaar verantwoordelijk voor de negentiende editie van het festival, dat begon als het Bluesfestival Dordrecht.

Big Rivers valt samen met een afsluiting van de Papendrechtse Brug. Die moet dit weekend geasfalteerd worden. De Zwart is daarom blij dat de gemeente kon regelen dat de Waterbus langer blijft varen. "Ik had wel graag gezien dat hij tot nog later zou doorvaren, maar dit is al heel wat."

RTV Dordrecht is van vrijdag tot en met zondag aanwezig bij Big Rivers. Je ziet de hele dag door live updates op Facebook, en op tv zijn zondag en maandag compilaties te zien van alles wat er tijdens het festival gebeurt.

Benieuwd naar meer van het verhaal van Bas de Zwart? Kijk dan naar onderstaande reportage.

Lees ook

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

businkrolstoelinsloot

Vrouw rijdt met rolstoel sloot in: omstanders schieten te hulp

Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.