gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Big Rivers gaat 'On Air'

6a5c2a0fff650c858736f06913e2aa0c

Dit jaar is er vrijdagavond 17 juli geen start van Big Rivers. In plaats daarvan lanceert het festival drie dagen lang 'Big Rivers On Air'. Tijdens het Big Rivers-weekend zendt de organisatie drie speciale afleveringen uit via Facebook.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Presentator Lars Sorensen gaat in de afleveringen in gesprek met onder andere John Stinissen, de dirigent van het aMeezing koor, wethouder Maarten Burggraaf en Ivan Geense, één van de Dordtse horecaondernemers en partner van het festival. Big Rivers zou echter Big Rivers niet zijn zonder bezoekers, en dus ging presentator Cees van der Meer met hen in gesprek op straat.

Big Rivers lanceert naast de afleveringen een miniversie van de festivalkrant (met poster). Daarnaast is er een speciale ‘Best of Big Rivers’-playlist en worden er gedurende het weekend filmpjes van het festival gedeeld. De organisatie nodigt iedereen uit om de speciale poster voor het raam te hangen en met kettingen en al toch Big Rivers te vieren, op het terras of thuis.

Volledig afwezig zijn tijdens het weekend van 17, 18 en 19 juli was voor de organisatoren geen optie: "We zijn een grote familie en zijn er graag voor elkaar. Door het lanceren van Big Rivers ‘On Air’ zijn we in deze rare tijden toch nog een beetje verbonden en genieten we het weekend met elkaar".

Lees ook

Website

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

studiodewitt

Een nieuwe Studio De Witt: presentator Ronald Roël te gast

Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Er was eens: ‘Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

IMG_7319

Wat heeft Ars in zijn mars bij FC Dordrecht? Buitenspelers en backs bovenaan wensenlijst

Sjoerd Ars is begonnen als technisch manager van FC Dordrecht. In een kennismaking blikt de 42-jarige Achterhoeker vooruit op de transferzomer, spreekt hij zijn doelstelling uit en maakt alvast bekend: aan de Krommedijk wordt komend seizoen ‘gewoon’ weer 4-3-3 gespeeld.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.