Dordrecht, Netherlands

Big Rivers komt op stoom

Big Rivers heeft een lange lijst met nieuwe bands voor het festival bekend gemaakt.
Gert van der Steen | 19 april 2018 12:53 | Aangepast op 19 april 2018 12:53
The Euros, The Wanderers, Lewis Floyd Henry, Ilse Bevelander en Anemone komen naar Dordrecht. Maar ook bands als Skeftum en Leo Schellinger & Friends ontbreken niet. Tenslotte staan in de eerste line-up nog Sunny Side Up en de coverband No Excuse.

Podium Merz pakt dit jaar uit met een vol hip-hopprogramma. Op zaterdag 14 juli begint dat met Zwart Licht, dat o.a. nummers speelt van hun nieuwe CD ‘Bliksem’. Brandwerk is de volgende. Deze Dordtse groep heeft begin dit jaar haar eerste album ‘Water voor de Oogst’ uitgebracht. Daarna is de beurt aan Fata Boom met elektro hiphop en de slotact is voor rekening van De Likt.

Ook het Otto en Mezzo-podium komt al met namen. Dat doen ze in samenwerking met Poppodium Bibelot. Bijvoorbeeld het rocktrio Certain Animals, garagejazzband Kruidkoek en funkband Supermoon. DOOR presenteert hier een experimentele band uit Rusland: Shortparis.

Meest gelezen

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...