gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Big Rivers strikt winnaar talentenshow

De winnaar van het RTL-programma Holland's Got Talent treedt volgende maand op tijdens de finale van de Silver Talent Show.en tijdens Ameezing op het Grotekerksplein.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Leon Lissitza was niet onbekend. Eerder won hij vorig jaar namelijk de eerste versie van de Silver Talent Show. Dat is een talentenjacht voor zestigplussers die wordt georganiseerd door het Big Rivers Festival en cultuurcentrum ToBe. Liselotte Gatzen (Big Rivers) heeft Lissitza vanochtend gebeld en hij reageerde enthousiast. De inschrijving voor Silver Talent editie 2015 is gestart. Deelnemers moeten zich 20 juni zien te selecteren voor de coachingsronde. ToBe stoomt de kandidaten vervolgens klaar voor de finale met vakkundige zang- en presentatie- en bewegingslessen. Die finale vindt op 28 juni plaats. Op winnaars treden vervolgens op in verzorgingshuizen en tijdens aMeezing op 11 juli.

Foto: Liselotte Gatzen (r) van Big Rivers belt Leon Lissitza, Kees Koene van ToBe luistert mee.



Lees ook

politie 01

Jongen (17) vast voor negen aanrandingen

De politie heeft een aanhouding verricht na meerdere meldingen van vrouwelijke fietsers die de afgelopen weken zijn betast in Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht. De verdachte, een 17-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht, wordt verdacht van negen aanrandingen.

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

fatbike1

17-jarige fatbiker opgepakt voor dubbele mishandeling

Een 17-jarige jongen uit Dordrecht is dinsdag opgepakt voor een mishandeling aan het Van Eesterenplein, bij winkelcentrum De Bieshof in die stad. Een 79-jarige man en een 48-jarige man raakten daarbij gewond.

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.