gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Big Rivers strikt winnaar talentenshow

De winnaar van het RTL-programma Holland's Got Talent treedt volgende maand op tijdens de finale van de Silver Talent Show.en tijdens Ameezing op het Grotekerksplein.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Leon Lissitza was niet onbekend. Eerder won hij vorig jaar namelijk de eerste versie van de Silver Talent Show. Dat is een talentenjacht voor zestigplussers die wordt georganiseerd door het Big Rivers Festival en cultuurcentrum ToBe. Liselotte Gatzen (Big Rivers) heeft Lissitza vanochtend gebeld en hij reageerde enthousiast. De inschrijving voor Silver Talent editie 2015 is gestart. Deelnemers moeten zich 20 juni zien te selecteren voor de coachingsronde. ToBe stoomt de kandidaten vervolgens klaar voor de finale met vakkundige zang- en presentatie- en bewegingslessen. Die finale vindt op 28 juni plaats. Op winnaars treden vervolgens op in verzorgingshuizen en tijdens aMeezing op 11 juli.

Foto: Liselotte Gatzen (r) van Big Rivers belt Leon Lissitza, Kees Koene van ToBe luistert mee.



Lees ook

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

staatsloterijpexels

Inwoner Hardinxveld-Giessendam wint 1 miljoen euro

Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

WhatsApp Image 2026-09-08 at 12.29.43

Dordtse buurtbeweging Groene Buur genomineerd voor Gouden Eekhoorn Award

Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.