gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bijeenkomst Forum voor Democratie gaat niet door

Het Event Centrum Dordrecht heeft via onderstaand Facebook bericht laten weten dat de geplande bijeenkomst van het Forum voor Democratie op Tweede paasdag geen doorgang zal vinden.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
" Op maandag 17 april 2017 zou het evenement van de politieke partij Forum voor Democratie, genaamd ‘Forum in Dordrecht’, bij Event Center Dordrecht plaatsvinden. Tijdens het overleg met de Politie Dordrecht inzake dit evenement is de directie medegedeeld dat hieromtrent een risicoanalyse is uitgevoerd. Hierbij is geconcludeerd dat het evenement mogelijk bepaalde risico’s met zich mee zou kunnen brengen die de algemene orde en veiligheid zouden kunnen verstoren. Op basis hiervan ziet de directie af van doorgang van dit evenement".

Een woordvoerder van het Event Centrum verklaarde dat er tal van negatieve reactie's bij hen zijn binnen gekomen maar dat het cancelen van de bijeenkomst alleen te maken heeft met de uitslag van de risicoanalyse en dat men geen enkele mening heeft omtrent de ideeën van het Forum voor Democratie.

Lees ook

requiem.png

Zondag op TV Dordrecht: Requiem Johan de Witt

Een van de meest bijzondere activiteiten in het kader van het herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam Johan de Witt’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

stembureauraadslid.png

Maand na de verkiezingen: zo staat het met de formatie in alle gemeenten

Bij de één is het al zo goed als zeker, bij de ander is een nieuwe coalitie nog ver weg. Precies een maand na de gemeenteraadsverkiezingen is in nog lang niet alle gemeenten duidelijk welke partijen het nieuwe college gaan vormen. Een overzicht.

yv2026417NKS04072.jpg

FC Dordrecht kan play-offs op de buik schrijven na oorwassing in Almere

Nu is het zeker: FC Dordrecht doet dit seizoen niet mee aan de play-offs om promotie naar de eredivisie. De ploeg had bij het ingaan van de voorlaatste reguliere speelronde nog een ieniemienie-kans, maar een 4-1 nederlaag bij Almere City bezegelde het lot definitief.

hackaszfoto.png

Hack raakt ziekenhuis, maar geen gegevens gelekt: ‘Wisten dat we kwetsbaar zijn’

Onhandig is het zeker, maar geschokt is men bij het Albert Schweitzer ziekenhuis niet door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Daardoor kunnen patiënten al anderhalve week niet bij cliëntenportaal MijnASz. “Het gaat erom hoe je ermee omgaat”, benadrukt bestuursvoorzitter Nicole Stolk.

politie.jpg

Nepagenten maken slachtoffers in Sterrenburg

Er zijn criminelen actief als nepagenten in de Dordtse wijk Sterrenburg. De afgelopen twee weken zijn er achttien meldingen gemaakt van criminelen die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker.

10fa2995-aacd-3cec-a145-e81ce6c7984e.jpg

Verbazing over reclameposters AZ in onze regio: 'Een licht ondeugende actie'

In zeker drie gemeenten in onze streek hangen momenteel reclameposters van AZ. Opvallend, aangezien de voetbalclub uit Alkmaar nauwelijks fans heeft in het Rijnmondgebied. Het blijkt te gaan om een campagne van de hoofdsponsor van de club.