Dordrecht, Netherlands

Bijeenkomst Forum voor Democratie gaat niet door

Het Event Centrum Dordrecht heeft via onderstaand Facebook bericht laten weten dat de geplande bijeenkomst van het Forum voor Democratie op Tweede paasdag geen doorgang zal vinden.
Fokko van der Straaten | 16 april 2017 17:38 | Aangepast op 16 april 2017 17:38
" Op maandag 17 april 2017 zou het evenement van de politieke partij Forum voor Democratie, genaamd ‘Forum in Dordrecht’, bij Event Center Dordrecht plaatsvinden. Tijdens het overleg met de Politie Dordrecht inzake dit evenement is de directie medegedeeld dat hieromtrent een risicoanalyse is uitgevoerd. Hierbij is geconcludeerd dat het evenement mogelijk bepaalde risico’s met zich mee zou kunnen brengen die de algemene orde en veiligheid zouden kunnen verstoren. Op basis hiervan ziet de directie af van doorgang van dit evenement".

Een woordvoerder van het Event Centrum verklaarde dat er tal van negatieve reactie's bij hen zijn binnen gekomen maar dat het cancelen van de bijeenkomst alleen te maken heeft met de uitslag van de risicoanalyse en dat men geen enkele mening heeft omtrent de ideeën van het Forum voor Democratie.

Lees ook

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...