Dordrecht, Netherlands

Bijeenkomst Forum voor Democratie gaat niet door

Het Event Centrum Dordrecht heeft via onderstaand Facebook bericht laten weten dat de geplande bijeenkomst van het Forum voor Democratie op Tweede paasdag geen doorgang zal vinden.
Fokko van der Straaten | 16 april 2017 17:38 | Aangepast op 16 april 2017 17:38
" Op maandag 17 april 2017 zou het evenement van de politieke partij Forum voor Democratie, genaamd ‘Forum in Dordrecht’, bij Event Center Dordrecht plaatsvinden. Tijdens het overleg met de Politie Dordrecht inzake dit evenement is de directie medegedeeld dat hieromtrent een risicoanalyse is uitgevoerd. Hierbij is geconcludeerd dat het evenement mogelijk bepaalde risico’s met zich mee zou kunnen brengen die de algemene orde en veiligheid zouden kunnen verstoren. Op basis hiervan ziet de directie af van doorgang van dit evenement".

Een woordvoerder van het Event Centrum verklaarde dat er tal van negatieve reactie's bij hen zijn binnen gekomen maar dat het cancelen van de bijeenkomst alleen te maken heeft met de uitslag van de risicoanalyse en dat men geen enkele mening heeft omtrent de ideeën van het Forum voor Democratie.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...

Fransman ramt politieauto, agent gewond en snelweg deels dicht

Een Fransman is vrijdagochtend aangehouden langs de A16 bij Dordrecht. De man was op de vlucht voor ...

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

De Baanhoekbrug tussen Dordrecht en Sliedrecht is per direct dicht voor autoverkeer. Bij een inspect...

Alle gemeenten in onze streek gaan oefenen met noodsteunpunten: 'Belangrijk om te ervaren'

In de hele streek zullen gemeentes gaan oefenen noodsteunpunten. Met de verschillende pilots kan er ...

Waarom deze ouderen niet zónder contanten kunnen: ‘Blij met onze geldmaat!’

Een geldautomaat, wie gebruikt het nog? Ondanks dat het gebruik ervan al jaren terugloopt, blijkt ui...