gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bijeenkomst Forum voor Democratie gaat niet door

Het Event Centrum Dordrecht heeft via onderstaand Facebook bericht laten weten dat de geplande bijeenkomst van het Forum voor Democratie op Tweede paasdag geen doorgang zal vinden.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
" Op maandag 17 april 2017 zou het evenement van de politieke partij Forum voor Democratie, genaamd ‘Forum in Dordrecht’, bij Event Center Dordrecht plaatsvinden. Tijdens het overleg met de Politie Dordrecht inzake dit evenement is de directie medegedeeld dat hieromtrent een risicoanalyse is uitgevoerd. Hierbij is geconcludeerd dat het evenement mogelijk bepaalde risico’s met zich mee zou kunnen brengen die de algemene orde en veiligheid zouden kunnen verstoren. Op basis hiervan ziet de directie af van doorgang van dit evenement".

Een woordvoerder van het Event Centrum verklaarde dat er tal van negatieve reactie's bij hen zijn binnen gekomen maar dat het cancelen van de bijeenkomst alleen te maken heeft met de uitslag van de risicoanalyse en dat men geen enkele mening heeft omtrent de ideeën van het Forum voor Democratie.

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.