gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bijeenkomst na familiedrama: 'Het was heel heftig en druk'

5a1530dcda60851c99c5ba4c0f7b6719

Veel verdriet en ongeloof tijdens de bijeenkomst die de gemeente  dinsdagavond organiseerde na de gezinsmoord aan de Heimerstein.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Veel verdriet en ongeloof tijdens de bijeenkomst die de gemeente  dinsdagavond organiseerde na de gezinsmoord aan de Heimerstein.

De bijeenkomst begon om 19:30 uur. Het samenzijn in de Ontmoetingskerk was voor iedereen toegankelijk. Enkele honderden mensen waren aanwezig.

"Het was heel heftig en druk en er waren echt heel veel mensen", zei een meisje na afloop. "De moeder en Nicolle zaten bij mij op voetbal. Ik ben met Nicolle op kamp geweest met voetbal en het was hartstikke gezellig. Dit is heel heftig."

De bijeenkomst werd georganiseerd met de betrokken scholen en sportvereniging Wieldrecht waar twee slachtoffers voetbalden. Voorzitter Henk de Kleijn van de club, waar eerder op de avond ook een bijeenkomst was, noemde de situatie triest. Mogelijk komt er een herdenking op de club.

Burgemeester Wouter Kolff sprak de aanwezigen ook toe. "Het grijpt mij ook aan. Ik heb vandaag heel veel gesprekken gehad met politieagenten, en met de moeder van de moeder van het gezin, de oma. Dat zijn allemaal gesprekken die je aangrijpen."

De 35-jarige vader van het gezin, een politie-agent, schoot maandag met zijn dienstwapen zijn twee dochters (8 en 12 jaar) en de 27-jarige moeder van het gezin neer. De agent doodde zichzelf na de fatale schietpartij.

De gemeente heeft een condoleanceregister in het Stadskantoor geopend. Het condoleanceregister was ook te tekenen in de Ontmoetingskerk.

Lees ook

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.

fotoootjeuhh

Dordt biedt Pinas nieuwe kans na jaren in de schaduw bij Almere: ‘Ik wil promoveren met Dordt’

Van verdediger en bankzitter in Almere, naar controlerende middenvelder met basisplaats aan de Dordtse Krommedijk. Jayden Pinas (22) ontpopt zich (in de voorbereiding op) dit jonge seizoen tot een speler met multifunctionele kwaliteiten voor de Schapekoppen. Hij kijkt positief terug op zijn eerste periode in Dordrecht en heeft heldere ambities voor de toekomst.

INV.20268.313-37590-260256

Wat doe je voor de kost? De nieuwe FC Dordrecht-spits geeft nooit eerlijk antwoord

Keepers zijn vaak vreemde vogels in de voetballerij, maar bij FC Dordrecht kan de spits er ook wat van. Wie namelijk vraagt wat Dario Sits doet voor de kost, krijgt geen eerlijk antwoord.

waalridderkerk

Veel chemische stoffen in de Waal, maar geen acuut gevaar

In veel zwemwateren in Nederland zitten niet alleen bacteriën en blauwalgen, maar blijken ook veel meer chemische stoffen boven de gestelde norm te zitten. De Waal bij Heerjansdam en Ridderkerk staat in de landelijke top 3 van zwemlocaties met de meeste normoverschrijdingen, blijkt uit onderzoek van Natuur & Milieu en Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW).

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.