gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bijeenkomst voor sloop flats

Bewoners van flats in de Meindert Hobbemastraat, Johannes Vermeerstraat en Pieter de Hoochstraat in de wijk Krispijn zijn vanavond uitgenodigd voor een bijeenkomst. Tijdens de bijeenkomst wordt gepraat over of de flats in januari al gesloopt moeten worden, of dat dit wordt uitgesteld.

Lotte Koreman |  | Aangepast op
De Bond Precaire Woonvormen vindt namelijk dat de sloop niet nu al hoeft, omdat de bouw van nieuwe flats pas in 2019 begint. Ze hopen dat de leegstaande flats nog verhuurd kunnen worden. "Vooral in deze tijd van woningsnood, kun je mensen dan daar laten wonen", zegt voorzitter Abel Heijkamp in het AD. De 96 bewoners van de flats moeten op 16 december hun huis uit. Mogelijk is woningstichting Trivire ook aanwezig.

De sloop werd in 2010 al aangekondigd. Eigenlijk zouden de flatwoningen in 2014 al plat gaan, maar dit werd uitgesteld. De meeste bewoners vertrokken al eerder uit hun huis. Daarvoor kregen zij een verhuisvergoeding van 5.327 euro. 

Lees ook

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

gemeenteridderkerkhardrijders

Zo neemt deze gemeente maatregelen tegen hardrijders

De gemeente Ridderkerk gaat op verschillende plekken maatregelen nemen om ervoor te zorgen dat verkeer minder hard rijdt. De werkzaamheden vinden binnen nu en het einde van het jaar plaats.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: van wethouder naar predikant

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Ton Spek. Acht jaar lang was hij een vertrouwd gezicht als wethouder in Sliedrecht, maar nu maakt hij een carrièreswitch: hij wordt predikant.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.

WhatsApp Image 2026-10-21 at 12.09.26

Jongeren gooien gevulde hondenpoepzakjes van brug op auto’s: ‘Absoluut onaanvaardbaar’

Jongeren hebben in Hendrik-Ido-Ambacht onlangs verschillende auto’s bekogeld. In het Sophiapark vulden zij hondenpoepzakjes met water om ze erna van de naastgelegen fietsbrug te smijten. “Ik dacht dat er een steen op mijn auto was gegooid.”