gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bijzonder nieuw verkeersbord in Dordrecht

f2fb7af1752944330ba1eb496c3d3cf5

Een verkeersbord zoals alle andere in Dordt. Zou je denken in eerste instantie. Toch is er bij dit verkeersbord aan het Van Baerleplantsoen iets bijzonders.Dit verkeersbord is namelijk gemaakt van bamboe. Het is het eerste bord uit zijn soort en is een proef. Het idee was een duurzaam materiaal, maar dan zou plastic ook kunnen. Toch is de keuze gevallen op bamboe omdat dat in de productie de meeste duurzaamheid wint.Volgens de wethouder past het perfect in het verduurzamen van de stad. | Als gemeente en samenleving doen we er van alles aan om de stad te verduurzamen en als dat door middel van de verkeersborden ook kan is dat mooi meegenomen." aldus Rik van der Linde.Als dit bord het overleeft gaat de gemeente kijken naar eventueel meer bamboeborden in Dordt.www.youtube.com/watch?v=_SzOjLz7O_c

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op

Lees ook

parkeerplaats

Parkeergarage per direct dicht, auto's moeten zo snel mogelijk weg

De parkeergarage Visstraat in de Dordtse binnenstad is per direct gesloten. De gemeente heeft dat besluit genomen na een inspectie vrijdagmiddag.

nk2026080793A00567

Ouarghi bij debuut matchwinner voor FC Dordrecht: 'Tegen Ajax ben ik altijd extra gebrand'

Grote vreugde aan de Krommedijk, want de seizoensopener van FC Dordrecht eindigde vrijdagavond in een 2-1 zege op Jong Ajax. Ayoub Ouarghi kroonde zich tot matchwinner, Paul Nuijten won van zijn vorige werkgever en kreeg 'veel knuffels en kussen' van de spelers waar hij twee seizoenen mee werkte.

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

slimme verlichting SLI, googlemaps

Extra verlichting op voetpaden voor hondenuitlaters

Inwoners van Sliedrecht krijgen extra verlichting tijdens het uitlaten van hun honden in de donkere avonduren. De gemeente plaatst zogeheten ‘slimme verlichting’ op drie voetpaden naar hondenuitlaatvoorzieningen.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.