Dordrecht, Netherlands

Bijzondere afsluiting voor geslaagden Dalton Lyceum

Leerlingen van het Dalton Lyceum die dit jaar geslaagd zijn voor hun eindexamens, kregen dit jaar geen telefoontje. In plaats daarvan kwamen twee docenten van de school gingen persoonlijk langs om ze te verrassen.
Vivian Rutte | 4 juni 2020 16:59 | Aangepast op 4 juni 2020 16:59
Vanwege de coronacrisis ging het er anders aan toe voor de eindexamenkandidaten. Velen konden met hun schoolresultaten al uitrekenen of ze waren geslaagd, en ook de examenfeesten mogen niet doorgaan. Dat vonden docenten Theo Boon en Dick van der Starre jammer, en dus verzonnen ze een ludieke actie. Ze verrasten de leerlingen in feestkleding met pizzadozen en een uitnodiging voor het (aangepaste) eindgala. “Ze hebben in dit rare jaar al een hoop leuke dingen moeten missen, dus we hopen dat we er zo toch nog een bijzondere dag van kunnen maken voor ze” vertelt Boon.


Naast de actie van de twee docenten organiseerde het Dalton Lyceum een speciale Silent Disco als afsluitingsgala voor de examenleerlingen. Gefeest werd er, maar natuurlijk wel op anderhalve meter afstand.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...