Dordrecht, Netherlands

Bijzondere afsluiting voor geslaagden Dalton Lyceum

Leerlingen van het Dalton Lyceum die dit jaar geslaagd zijn voor hun eindexamens, kregen dit jaar geen telefoontje. In plaats daarvan kwamen twee docenten van de school gingen persoonlijk langs om ze te verrassen.
Vivian Rutte | 4 juni 2020 16:59 | Aangepast op 4 juni 2020 16:59
Vanwege de coronacrisis ging het er anders aan toe voor de eindexamenkandidaten. Velen konden met hun schoolresultaten al uitrekenen of ze waren geslaagd, en ook de examenfeesten mogen niet doorgaan. Dat vonden docenten Theo Boon en Dick van der Starre jammer, en dus verzonnen ze een ludieke actie. Ze verrasten de leerlingen in feestkleding met pizzadozen en een uitnodiging voor het (aangepaste) eindgala. “Ze hebben in dit rare jaar al een hoop leuke dingen moeten missen, dus we hopen dat we er zo toch nog een bijzondere dag van kunnen maken voor ze” vertelt Boon.


Naast de actie van de twee docenten organiseerde het Dalton Lyceum een speciale Silent Disco als afsluitingsgala voor de examenleerlingen. Gefeest werd er, maar natuurlijk wel op anderhalve meter afstand.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...