gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bijzondere afsluiting voor geslaagden Dalton Lyceum

d16c97831e38597471ab7013b1d0d43a.jpg

Leerlingen van het Dalton Lyceum die dit jaar geslaagd zijn voor hun eindexamens, kregen dit jaar geen telefoontje. In plaats daarvan kwamen twee docenten van de school gingen persoonlijk langs om ze te verrassen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Vanwege de coronacrisis ging het er anders aan toe voor de eindexamenkandidaten. Velen konden met hun schoolresultaten al uitrekenen of ze waren geslaagd, en ook de examenfeesten mogen niet doorgaan. Dat vonden docenten Theo Boon en Dick van der Starre jammer, en dus verzonnen ze een ludieke actie. Ze verrasten de leerlingen in feestkleding met pizzadozen en een uitnodiging voor het (aangepaste) eindgala. “Ze hebben in dit rare jaar al een hoop leuke dingen moeten missen, dus we hopen dat we er zo toch nog een bijzondere dag van kunnen maken voor ze” vertelt Boon.


Naast de actie van de twee docenten organiseerde het Dalton Lyceum een speciale Silent Disco als afsluitingsgala voor de examenleerlingen. Gefeest werd er, maar natuurlijk wel op anderhalve meter afstand.

Lees ook

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.

20220725162648_IMG_1516 (1) (1).jpg

Vijf auto's betrokken bij ongeluk, files op A15 en A16

Vijf auto's zijn dinsdagochtend betrokken geweest bij een botsing op de A15, ter hoogte van Ridderkerk. Volgens een politiewoordvoerder raakte één auto flink beschadigd, maar raakte niemand gewond.

foto wapperende nederlandse vlag

Dit kun je doen op Bevrijdingsdag in onze streek

Het is 81 jaar geleden dat Nederland bevrijd werd door de Geallieerden. Op deze Bevrijdingsdag staan ook dit jaar in onze streek weer verschillende activiteiten op de planning.