Dordrecht, Netherlands

Bijzondere concertreeks Sense of Music in Dordtyart

Vrijdag 15 september start de concertreeks Sense of Music in Dordtyart. 4 weken achter elkaar, 3 concerten van allerlei genres.
Dennis Koorevaar | 12 september 2017 15:35 | Aangepast op 12 september 2017 15:35
Van jazz tot klassiek, samenwerkingen met het Bachfestival en verschillende harpisten die optreden. Voor iedereen zit er wel wat tussen.

Het paviljoen waar de concerten plaatsvinden is een bijzondere locatie. Zo heeft het podium een dubbele klankbodem waar het publiek tegenaan kan zitten om op die manier de concerten te ervaren.

Juist omdat de optredens heel erg verschillen van elkaar zit er voor iedereen wat tussen en kan Katrien Ligt van de organisatie niet zeggen welk optreden het drukst wordt.

De kaartjes zijn te koop via de

Lees ook

Jonge schrijfster Maria (14) schrijft een boek over Tweede Wereldoorlog: 'Lezen kan heel leuk zijn'

De kinderboekenweek staat voor de deur en daar ontstond het idee van Maria Molenaar om een boek te s...

Werd Marco Boogers gevolgd met een GPS-tracker voor hij werd beroofd? Rechter beoordeelt aanvullend onderzoek

Ex-profvoetballer en technisch directeur Marco Boogers werd in 2020 op brute wijze overvallen en ber...

Feest aan de Krommedijk: FC Dordrecht beleeft droomavond tegen PEC Zwolle

FC Dordrecht heeft vrijdagavond promotiekandidaat PEC Zwolle een koude douche bezorgd: 3-0. De ploeg...

Zo wil Dordrecht van sportvelden en parken het 'Stadspark XXL' maken

Dordrecht wil in 2030 bijna 140.000 inwoners hebben, maar daar is ook een groene en gezonde stad voo...

Dode bij schietpartij in Crabbehof, politie op zoek naar dader

Bij een schietpartij aan de Van den Tempelstraat in Dordrecht is een dode gevallen. Rond 00:30 uur k...

Openbaar Ministerie moet agent die n-woord gebruikte tegen Dordtenaren vervolgen voor valsheid in geschrifte

Het Openbaar Ministerie moet de agent die een racistische term, het n-woord, gebruikte tegen een 46-...