Dordrecht, Netherlands

Bijzondere concertreeks Sense of Music in Dordtyart

Vrijdag 15 september start de concertreeks Sense of Music in Dordtyart. 4 weken achter elkaar, 3 concerten van allerlei genres.
Dennis Koorevaar | 12 september 2017 15:35 | Aangepast op 12 september 2017 15:35
Van jazz tot klassiek, samenwerkingen met het Bachfestival en verschillende harpisten die optreden. Voor iedereen zit er wel wat tussen.

Het paviljoen waar de concerten plaatsvinden is een bijzondere locatie. Zo heeft het podium een dubbele klankbodem waar het publiek tegenaan kan zitten om op die manier de concerten te ervaren.

Juist omdat de optredens heel erg verschillen van elkaar zit er voor iedereen wat tussen en kan Katrien Ligt van de organisatie niet zeggen welk optreden het drukst wordt.

De kaartjes zijn te koop via de

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...

Leren lezen met Aap, Noot, Mies? 'Ik moest vaak nablijven!'

Een nieuwe tentoonstelling in het Nationaal Onderwijsmuseum plaatst Cornelis Jetses in de schijnwerp...

Buurman schiet te hulp bij beginnende woningbrand

Bij een huis in Ridderkerk heeft maandagmiddag korte tijd brand gewoed. De bewoners waren op dat mom...

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...