Dordrecht, Netherlands

Bijzzzzzonder workshop Weizigt

Op de stadsboerderij werden kinderen dinsdagmorgen bijgepraat over bijen. Tijdens een workshop kregen ze les van een imker over het nut van de insecten.
Marjolein Vos | 1 mei 2018 18:29 | Aangepast op 1 mei 2018 18:29
"Zonder de bijen is er geen leven mogelijk", zegt imker Meta Bosch.Zonder bijen worden planten namelijk niet meer bestoven. En dat is wel noodzakelijk. "In China moeten ze het tegenwoordig met de hand doen, doordat er niet meer voldoende bijen zijn".

De kinderen hoefden niet alleen te luisteren; ze mochten ook zelf aan de slag met bijenwas, om er een kaars van te maken. Tijdens de meivakantie zijn er nog meer activiteiten bij Weizigt. Een overzicht van wat wanneer georganiseerd wordt, is

Lees ook

Bouw azc gaat door: verzoek omwonenden door rechter afgewezen

De bouw van het asielzoekerscentrum in Dordrecht mag doorgaan. Tot dat oordeel komt de bestuursrecht...

FC Dordrecht-trainer Boel vertrekt naar Go Ahead Eagles

Trainer Melvin Boel vertrekt na één seizoen bij FC Dordrecht. De 38-jarige oefenmeester verruilt de ...

Oude Torenweg deels dicht voor aanleg glasvezel

Alblasserdammers doen er zaterdag goed aan om de Oude Torenweg te vermijden. Die dag wordt van 09.00...

Temperaturen tot 33 graden op komst: zo houd je je huis koel

Zet je schrap: deze donderdag wordt het tot wel 28 graden en vrijdag kan het plaatselijk zelfs 33 gr...

Honderd nieuwe huurwoningen opgeleverd: 'We kunnen weer wat jaren vooruit'

Dordrecht heeft er honderd nieuwe woningen bij. Aan de Noordendijk zijn woensdag drie nieuwe apparte...

Verkeerscampagne Molenlanden uitgebreid: 'Ik rijd 30 voor de kinderen'

Een campagne om met afbeeldingen van dorpsgenoten inwoners te bewegen zachter te rijden, wordt verde...