Dordrecht, Netherlands

Binnenvaartschip Mate weer in gebruik

Na een lange aanloopperiode is het verbouwde binnenvaartschip van Stichting Mate weer in gebruik genomen. Aan boord wordt geprobeerd probleemjongeren de goede richting op te sturen.
Jeroen de Wijs | 23 mei 2017 17:40 | Aangepast op 23 mei 2017 17:40
Vandaag is het project officieel van start gegaan. Wethouder Peter Heijkoop bezoekt de initiatiefnemers van Stichting Mate, Maaskade Bevrachters BV en TriviumLindenhof.

Stichting Mate wil op het binnenvaartschip probleemjongeren stationeren, die maatschappelijk buiten de boot dreigen te vallen. De boot ligt nu nog in Zwijndrecht, maar zal binnenkort in de Schuttevaerkade in Dordrecht komen te liggen.

Lees ook

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...