Dordrecht, Netherlands

Bliek tweede Zeeuw bij FC Dordrecht

Julius Bliek (23) speelt het komende seizoen als verdediger bij FC Dordrecht. Hij komt op amateurbasis over van VV Kloetinge.
Gert van der Steen | 15 juni 2017 10:51 | Aangepast op 15 juni 2017 10:51
Bliek is het afgelopen jaar verkozen tot Beste Speler van het Jaar in Zeeland. Trainer Gérard de Nooijer noemt hem “linksbenig, snel, sterk, groot, kopsterk en fysiek gewoon goed” en vindt hem goed passen bij FC Dordrecht.

Hij is de tweede Zeeuw in het eerste elftal naast Bradley de Nooijer, de zoon van Gérard.

VV Kloetinge heeft nu wel een probleem met vervanging, want de overschrijvingstermijn voor amateurclubs sluit vanavond.
Ook op amateurbasis is Clarence Bijl toegevoegd aan de selectie. Deze rechtsback, 18 jaar oud, komt van de jeugdopleiding van Feyenoord.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...