Dordrecht, Netherlands

Bliek tweede Zeeuw bij FC Dordrecht

Julius Bliek (23) speelt het komende seizoen als verdediger bij FC Dordrecht. Hij komt op amateurbasis over van VV Kloetinge.
Gert van der Steen | 15 juni 2017 10:51 | Aangepast op 15 juni 2017 10:51
Bliek is het afgelopen jaar verkozen tot Beste Speler van het Jaar in Zeeland. Trainer Gérard de Nooijer noemt hem “linksbenig, snel, sterk, groot, kopsterk en fysiek gewoon goed” en vindt hem goed passen bij FC Dordrecht.

Hij is de tweede Zeeuw in het eerste elftal naast Bradley de Nooijer, de zoon van Gérard.

VV Kloetinge heeft nu wel een probleem met vervanging, want de overschrijvingstermijn voor amateurclubs sluit vanavond.
Ook op amateurbasis is Clarence Bijl toegevoegd aan de selectie. Deze rechtsback, 18 jaar oud, komt van de jeugdopleiding van Feyenoord.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Tóch geen werkzaamheden aan de N3 dit weekend

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 23 mei 2025 17:00

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Redactie Streek 56 | 21 mei 2025 16:55

Lees ook

Staatssecretaris: ‘Meer geld steken in Onderwijsmuseum niet mogelijk’

Om het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht overeind te houden is er veel meer geld nodig, dan dat...

Wielerclub en Fietsersbond tegen afsluiting Baanhoekbrug: ‘Onacceptabel!’

De afsluiting van de Baanhoekbrug voor tweewielers tijdens werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug vo...

Jaden Slory door de voordeur terug naar Feyenoord: 'Ik ben iedereen dankbaar'

De selectie, staf en supporters van FC Dordrecht gingen afgelopen dagen door een rollercoaster. Zo o...

Binnenvaart geschaad door onderhoud brug: 'Minder vracht betekent minder inkomsten'

Een gesloten Papendrechtsebrug vanaf juli 2026 gaat voor de binnenvaart flink in de papieren lopen....

Man (20) verdacht van explosie bij Wielwijkse woning: 'Ik wist niet dat dit ging gebeuren'

Tegen de 20-jarige Jordan de F. heeft het Openbaar Ministerie (OM) een celstraf van 36 maanden geëis...

Scholieren en forensen geraakt door sluiting brug: 'Negen maanden is bizar'

Negen maanden geen verkeer over de Papendrechtse brug, hoewel nog ver weg, betekent dat voor honderd...