gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bloemist: "Alles wat je niet verkocht hebt, kun je weggooien"

0facfb5314d183f4fe8eb1128cfedcda

Net als vele andere niet-essentiële winkels moeten bloemisten de deuren sluiten, tenzij er buiten verkocht wordt. En dus heeft bloemist Armand Septer zijn bloemen buiten neergezet. "We hebben een hoop verse producten ingekocht en als je het niet verkoopt, kun je het weggooien", zegt de bloemist.

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
"We hebben alles naar buiten gesleept wat we op het ogenblik verkopen, dus we hopen dat mensen daardoor hun kerstinkopen kunnen blijven doen", aldus Armand. De mensen kunnen buiten hun bloemetje uitzoeken en betalen.

Wat betreft bovenbuurvrouw en klant Hetty zijn bloemen essentieel voor mensen: "Als ik geen bloemen of planten heb, dan is het leven maar niks en zo kaal." Mocht de bloemist alsnog dichtgaan dan trekt ze Armand aan zijn jasje om wat bloemen naar boven te brengen.

Er is echter veel discussie over winkels die via allerlei omwegen hun producten proberen te verkopen. Armand ziet ook liever dat mensen bestellen. "Dat zou voor mij het mooiste zijn. Vooral omdat ik dan precies weet wat ik kan inkopen en minder derving heb."&t=1s

Lees ook

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

Busink explosie zwi

Explosie op balkon van woning, kinderen nagekeken door ambulancepersoneel

Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendeLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.