gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bloemist: "Alles wat je niet verkocht hebt, kun je weggooien"

0facfb5314d183f4fe8eb1128cfedcda

Net als vele andere niet-essentiële winkels moeten bloemisten de deuren sluiten, tenzij er buiten verkocht wordt. En dus heeft bloemist Armand Septer zijn bloemen buiten neergezet. "We hebben een hoop verse producten ingekocht en als je het niet verkoopt, kun je het weggooien", zegt de bloemist.

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
"We hebben alles naar buiten gesleept wat we op het ogenblik verkopen, dus we hopen dat mensen daardoor hun kerstinkopen kunnen blijven doen", aldus Armand. De mensen kunnen buiten hun bloemetje uitzoeken en betalen.

Wat betreft bovenbuurvrouw en klant Hetty zijn bloemen essentieel voor mensen: "Als ik geen bloemen of planten heb, dan is het leven maar niks en zo kaal." Mocht de bloemist alsnog dichtgaan dan trekt ze Armand aan zijn jasje om wat bloemen naar boven te brengen.

Er is echter veel discussie over winkels die via allerlei omwegen hun producten proberen te verkopen. Armand ziet ook liever dat mensen bestellen. "Dat zou voor mij het mooiste zijn. Vooral omdat ik dan precies weet wat ik kan inkopen en minder derving heb."&t=1s

Lees ook

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.

wethouder pont kop van het land

Roep om ingreep na fataal ongeluk bij pont, wethouder vraagt nog even geduld

Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

ONTVOERING WEBSITE FOTO

Twee mannen vast na gijzeling, mogelijk verband met inbeslagname drugs

De politie heeft twee mensen opgepakt op verdenking van een gijzeling van een man in een flat in Zwijndrecht. Het gaat om twee mannen van 18 en 19 jaar oud, uit Papendrecht en Rotterdam.

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’