gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bloemist: "Alles wat je niet verkocht hebt, kun je weggooien"

0facfb5314d183f4fe8eb1128cfedcda

Net als vele andere niet-essentiële winkels moeten bloemisten de deuren sluiten, tenzij er buiten verkocht wordt. En dus heeft bloemist Armand Septer zijn bloemen buiten neergezet. "We hebben een hoop verse producten ingekocht en als je het niet verkoopt, kun je het weggooien", zegt de bloemist.

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
"We hebben alles naar buiten gesleept wat we op het ogenblik verkopen, dus we hopen dat mensen daardoor hun kerstinkopen kunnen blijven doen", aldus Armand. De mensen kunnen buiten hun bloemetje uitzoeken en betalen.

Wat betreft bovenbuurvrouw en klant Hetty zijn bloemen essentieel voor mensen: "Als ik geen bloemen of planten heb, dan is het leven maar niks en zo kaal." Mocht de bloemist alsnog dichtgaan dan trekt ze Armand aan zijn jasje om wat bloemen naar boven te brengen.

Er is echter veel discussie over winkels die via allerlei omwegen hun producten proberen te verkopen. Armand ziet ook liever dat mensen bestellen. "Dat zou voor mij het mooiste zijn. Vooral omdat ik dan precies weet wat ik kan inkopen en minder derving heb."&t=1s

Lees ook

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

binnenkijken in oud monument

Van ingezakt monument naar moderne woningen: boterbeurs voor het eerst te bezoeken

Het monumentale pand ‘De Boterbeurs’ in de Dordtse binnenstad, was jarenlang niet te bezoeken. Tot afgelopen weekend: tijdens Open Monumentendag liet architect en bewoner Hendrik Jan Groeneweg trots zien hoe het geworden is. “De bezoekers die het gebouw verlieten, waren ongelofelijk enthousiast.”

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

nk20260828NKS01156

FC Dordrecht met ruime cijfers onderuit op Volendamse kermisavond

FC Dordrecht is hard onderuit gegaan op bezoek bij FC Volendam. De formatie van trainer Paul Nuijten verloor met 6-1, mede dankzij eigen fouten in de opbouw. Vier doelpunten van Henk Veerman deden de Schapekoppen definitief de das om, Vetkal scoorde aan Dordtse kant.