gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bloemist: "Alles wat je niet verkocht hebt, kun je weggooien"

0facfb5314d183f4fe8eb1128cfedcda

Net als vele andere niet-essentiële winkels moeten bloemisten de deuren sluiten, tenzij er buiten verkocht wordt. En dus heeft bloemist Armand Septer zijn bloemen buiten neergezet. "We hebben een hoop verse producten ingekocht en als je het niet verkoopt, kun je het weggooien", zegt de bloemist.

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
"We hebben alles naar buiten gesleept wat we op het ogenblik verkopen, dus we hopen dat mensen daardoor hun kerstinkopen kunnen blijven doen", aldus Armand. De mensen kunnen buiten hun bloemetje uitzoeken en betalen.

Wat betreft bovenbuurvrouw en klant Hetty zijn bloemen essentieel voor mensen: "Als ik geen bloemen of planten heb, dan is het leven maar niks en zo kaal." Mocht de bloemist alsnog dichtgaan dan trekt ze Armand aan zijn jasje om wat bloemen naar boven te brengen.

Er is echter veel discussie over winkels die via allerlei omwegen hun producten proberen te verkopen. Armand ziet ook liever dat mensen bestellen. "Dat zou voor mij het mooiste zijn. Vooral omdat ik dan precies weet wat ik kan inkopen en minder derving heb."&t=1s

Lees ook

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - TAARTENBAKKER

Voor Yasmina is het bakken van verjaardagscakes de kers op de taart

Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.