Dordrecht, Netherlands

Blokker in Crabbehof gaat weg

Het filiaal van Blokker op winkelcentrum Crabbehof gaat dicht. Dat meldt dordrecht.net. Uiterlijk eind deze maand is hij weg. De producten in de winkel worden nu met hoge korting verkocht.
Peter Tromp | 9 maart 2018 13:07 | Aangepast op 9 maart 2018 13:07
Het filiaal in Crabbehof zou verliesgevend zijn. Volgens een filiaalmedewerker krijgt de winkel weinig nieuwe spullen binnen. Mogelijk gaat de zaak al eerder dicht als de schappen leeg zijn.

Het Blokker-concern reorganiseert. Al enkele maanden worden filialen gesloten of verbouwd. Blokker zit in de problemen. Er wordt al jarenlang verlies geleden. Zaken die structureel verlies lijden gaan dicht.

Het grootste deel van het personeel van de vestiging in Crabbehof zou worden overgeplaatst naar andere filialen.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...