Dordrecht, Netherlands

Blokker schrapt banen en sluit winkels

Winkelketen Blokker schrapt bijna 2000 banen in verband met een grootscheepse reorganisatie. Daarnaast gaan zo'n honderd slechtlopende en verlieslatende Blokker-winkels dicht.
Jeroen de Wijs | 16 mei 2017 17:07 | Aangepast op 16 mei 2017 17:07
Ook in Dordrecht zijn medewerkers van de Blokker niet zeker meer van hun baan. Honderd Blokker-winkels gaan sluiten. Ook bij andere Blokker-ketens wordt ingegrepen. Winkels als Intertoys, Xenos en Big Bazar gaan in de verkoop.

Het Nederlandse familiebedrijf heeft nu nog zeven winkelformules in acht landen, met ruim 2100 winkels en bijna 21000 medewerkers.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Lees ook

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Onderzoek ProRail oorzaak minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag reden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Dat heeft opnieuw te maken geha...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...