gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Body & Brains dag COKD daagt kinderen uit

62e6ca7a159c3f5ef37665c5ecab45de.jpg

Nieuwe regels voor een bordspel bedenken, letters maken met je lijf, voorwerpen verplaatsen zonder handen of een eigen puzzeltekening maken. Een greep uit de uitdagingen die kinderopvang organisatie COKD had bedacht voor hun kinderen tijdens de buitengewone Body & Brains-dag afgelopen week.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op
Het doel van deze dag was het uitdagen van kinderen. De kinderen kregen achter elkaar verschillende uitdagingen met als doel zo snel mogelijk alle challenges volbrengen. Zodra ze een taak hadden volbracht, ontvingen ze per e-mail de volgende. De uitdagingen waren voor de kinderen van de buitenschoolse opvang en de jongere kinderen op het kinderdagverblijf. Populaire uitdagingen waren: letters maken met je lijf en het uitproberen van zelf verzonnen nieuwe regels van bordspellen.


De Buitengewone Body & Brains-dag kwam niet uit de lucht vallen. Alles staat dit jaar in het teken van Body & Brains bij COKD kinderopvang. De kinderen worden een jaar lang meegenomen in de wereld van optische illusies en hersenkrakers. Gezond eten, sporten, relaxen en het menselijk lichaam komen uitgebreid aan bod.

Lees ook

drod 12.JPG

'Must-win' voor FC Dordrecht eindigt in mineur: 'Het wordt nu steeds lastiger'

FC Dordrecht-trainer Dirk Kuijt is teleurgesteld in de manier waarop zijn ploeg vrijdagavond van Roda JC verloor. Een must-win-wedstrijd om nog enig uitzicht te houden op play-offs aan het eind van het seizoen werd een afgetekende 0-3 nederlaag. Daardoor staan de Dordtenaren met nog vier duels te gaan voor een loodzware opgave om nog mee te doen aan het toetje van het KKD-seizoen in mei.

yv202643NKS08299.jpg

Play-offplek FC Dordrecht verder uit zicht na dreun van Roda JC

Wat eindelijk weer eens een stap richting play-offdeelname moest worden, eindigde voor FC Dordrecht vrijdagavond in mineur én in het rechterrijtje. In eigen stadion ging de ploeg van Dirk Kuijt hard onderuit tegen Roda JC: 0-3.

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.

foto erik rtv papendrecht

Crowdfunding geeft RTV Papendrecht-vrijwilliger Erik Vastenouw zijn drive-in terug

De Papendrechter die afgelopen november zijn dj-spullen kwijtraakte, is nu weer gigantisch blij. Erik Vastenouw heeft via een crowdfunding, opgestart door zijn vrouw Cora, genoeg geld bij elkaar verzameld om de gestolen spullen opnieuw te kopen.

OPMA20260401 Nieuwe Raad.jpg

Ad neemt een kijkje bij de kersverse gemeenteraad

We hebben een nieuwe gemeenteraad in Dordrecht. De woensdag beëdigde raad is een combinatie van oude bekenden en nieuwe gezichten. In de nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik enkele van deze nieuwe gezichten. Daarna is Ad ook nog in gesprek gegaan met verschillende lijsttrekkers over de bevindingen van de verkenner, waarover de partijen diezelfde dag hebben gedebatteerd.

ongehoord.png

Verdachten mishandeling koe veroordeeld: ‘Het lijkt wel alsof jullie hier plezier uithaalden’

Vier verdachten die in Oud-Alblas een koe zouden hebben mishandeld, hebben zich voor de rechter moeten verantwoorden. Zij zouden een zieke koe hebben geschopt, geprikt met een veeprikker en het dier vervolgens levend de stal uit gesleept hebben. Drie van de verdachten hebben taakstraffen en voorwaardelijke gevangenisstraffen opgelegd gekregen.