gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Body & Brains dag COKD daagt kinderen uit

62e6ca7a159c3f5ef37665c5ecab45de.jpg

Nieuwe regels voor een bordspel bedenken, letters maken met je lijf, voorwerpen verplaatsen zonder handen of een eigen puzzeltekening maken. Een greep uit de uitdagingen die kinderopvang organisatie COKD had bedacht voor hun kinderen tijdens de buitengewone Body & Brains-dag afgelopen week.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op
Het doel van deze dag was het uitdagen van kinderen. De kinderen kregen achter elkaar verschillende uitdagingen met als doel zo snel mogelijk alle challenges volbrengen. Zodra ze een taak hadden volbracht, ontvingen ze per e-mail de volgende. De uitdagingen waren voor de kinderen van de buitenschoolse opvang en de jongere kinderen op het kinderdagverblijf. Populaire uitdagingen waren: letters maken met je lijf en het uitproberen van zelf verzonnen nieuwe regels van bordspellen.


De Buitengewone Body & Brains-dag kwam niet uit de lucht vallen. Alles staat dit jaar in het teken van Body & Brains bij COKD kinderopvang. De kinderen worden een jaar lang meegenomen in de wereld van optische illusies en hersenkrakers. Gezond eten, sporten, relaxen en het menselijk lichaam komen uitgebreid aan bod.

Lees ook

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”