gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Body & Brains dag COKD daagt kinderen uit

62e6ca7a159c3f5ef37665c5ecab45de

Nieuwe regels voor een bordspel bedenken, letters maken met je lijf, voorwerpen verplaatsen zonder handen of een eigen puzzeltekening maken. Een greep uit de uitdagingen die kinderopvang organisatie COKD had bedacht voor hun kinderen tijdens de buitengewone Body & Brains-dag afgelopen week.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op
Het doel van deze dag was het uitdagen van kinderen. De kinderen kregen achter elkaar verschillende uitdagingen met als doel zo snel mogelijk alle challenges volbrengen. Zodra ze een taak hadden volbracht, ontvingen ze per e-mail de volgende. De uitdagingen waren voor de kinderen van de buitenschoolse opvang en de jongere kinderen op het kinderdagverblijf. Populaire uitdagingen waren: letters maken met je lijf en het uitproberen van zelf verzonnen nieuwe regels van bordspellen.


De Buitengewone Body & Brains-dag kwam niet uit de lucht vallen. Alles staat dit jaar in het teken van Body & Brains bij COKD kinderopvang. De kinderen worden een jaar lang meegenomen in de wereld van optische illusies en hersenkrakers. Gezond eten, sporten, relaxen en het menselijk lichaam komen uitgebreid aan bod.

Lees ook

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

Schermafdruk op 2026-09-25 16-05-50

GGD trekt door de streek: hier worden al je vragen over gezondheid beantwoord

De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.