Het jaarlijkse boegsprietgevecht in Dubbeldam is dit jaar gewonnen door de Beatrixschool.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 4 juli 2026 11:43
Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.
FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.
Met 35 graden is het hoogtepunt van de temperatuur op woensdag bereikt. Code oranje begon eerder dan aangekondigd en wie deze dagen verkoeling zoekt, kan onder meer in de Grote Kerk van Dordrecht terecht. Maar ook op andere manieren houden streekgenoten het koel.
De grote WK droom van de oranjefans valt in duigen. Na negentig minuten spelen, de verlengingen en de penalty’s tegen Marokko, trok het Nederlands elftal aan het kortste einde. Waar veel Marokkaanse supporters tot de vroege uurtjes vierden, hebben veel oranjefans wellicht een heuse ‘oranjekater’ overgehouden aan het verlies.
Steeds meer gemeenten in onze streek willen ondernemers de mogelijkheid geven hun winkels ook op zondag te openen. Waar momenteel winkels alleen in Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht open zijn op deze dag, hebben ook Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk nu dergelijke plannen in hun coalitieakkoord staan.
Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.