Dordrecht, Netherlands

Boek twittercop gepresenteerd

Op het politiebureau aan de de Vissersdijk is vrijdagmiddag het boek “Twíttercop in Dordrecht” van hoofdagent Dirk-Jan Grootenboer gepresenteerd, die door de Dordtse schrijfster Caty Groen is geschreven. Het eerste exemplaar werd overhandigd aan de plaatsvervangend korpschef van de politie eenheid Rotterdam.
Rob van der Woude | 30 oktober 2015 18:20 | Aangepast op 30 oktober 2015 18:20
Dirk-Jan Grootenboer is Hoofdagent Basisteam Dordrecht. Omdat hij veel van zijn werkzaamheden deelt via de sociale media, kreeg hij al snel de bijnaam “twittercop“


Van zijn belevenissen maakt hij blogs en zijn motto 'durf te delen'zorgde er mede voor dat hij inmiddels duizenden volgers heeft op Twitter, Facebook en Instagram. Auteur Caty Groen volgde de hoofdagent ook, maar dan in het echt. Ze noteerde wat ze meemaakte tijdens de diensten die ze met Dirk-Jan meeliep en interviewde mensen uit zijn directe omgeving. Samen met onder andere interviews, foto's, reacties van volgers en een aantal blogteksten zorgde dit voor het unieke boek “Twíttercop in Dordrecht”.

Lees ook

Sliedrecht bereidt zich voor op azc-protest: 2000 mensen verwacht

In Sliedrecht wordt alles in gereedheid gebracht voor de azc-demonstratie. Hekken zijn geplaatst en ...

Grote Kerk in vervoering gebracht door hardstyle-DJ: 'Indrukwekkend'

Honderden liefhebbers van hardstyle, klassieke muziek én geloofskwesties hebben woensdagavond hun ha...

Brug over de Noord dicht: afsluiting van 16 dagen en meerdere weekenden op deze data

De renovatie van de Brug over de Noord (N915) bij Alblasserdam gaat over ongeveer een maand van star...

Zet dit zelfvarende schip de kapitein buitenspel? 'Goed afstemmen met tegenliggers'

De MPS Lumière heeft deze week een bijzondere vaart gemaakt vanuit Hardinxveld-Giessendam. Aan boord...

Woningen, horeca en maatschappelijke activiteiten: dit zijn de plannen voor de oude bieb

Het gemeentebestuur van Dordrecht wil 1,3 miljoen euro steken in de verbouwing van de oude bibliothe...

Deze gemeente maakt plaats voor woonwagens: tot wel 25 nieuwe plekken

De gemeente Papendrecht gaat ruimte vrijmaken voor 20 tot 25 nieuwe woonwagens. Dat staat in een nie...