Dordrecht, Netherlands

Boekenclub voor meertalige kinderen

Dordrecht is vanaf september een bijzondere boekenclub rijker. De club is speciaal voor kinderen die meertalig opgroeien. Ook hun ouders zijn welkom.
Petra Scheurwater | 29 augustus 2018 10:28 | Aangepast op 29 augustus 2018 10:28
Biblioheek AanZet begint samen met Stichting Voorlezen de club Dordrecht leest voor. Leden van de club kunnen met behulp van een app prentenboeken lenen in Bibliotheek Crabbehof. In de gratis app Bksy staat aangegeven welke boeken er beschikbaar zijn voor de boekenclub.

Met de app kunnen niet alleen boeken geleend worden. Deelnemers kunnen ook hun eigen boeken toevoegen. "We hopen dat veel mensen de app gaan gebruiken en niet alleen boeken lenen, maar ook hun eigen prentenboeken in een andere taal zullen delen via de boekenclub", zegt Natascha Salva van Bibliotheek Aan zet. "Want voorgelezen worden is altijd leuk én belangrijk, in welke taal dat ook is.”

De boekenclub begint vanaf 4 september. Als start van de week zal er van 4 tot en met 7 september dagelijks een uur worden voorgelezen in een boek uit een andere taal. De voorleessessie beginnen om 14:30 uur in Bibliotheek Crabbehof.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...