Dordrecht, Netherlands

Boekenmarkt 2017 trekt minder bezoekers

De 22ste Dordtse Boekenmarkt staat dit jaar in het teken van design.
Fokko van der Straaten | 2 juli 2017 15:21 | Aangepast op 2 juli 2017 15:21
De opzet van de Boekenmarkt is ook dit jaar wel iets kleiner. Enkele jaren terug stonden er meer dan 600 kramen, dit keer moet de boekenliefhebber het doen met 550 stuks. Het weer, altijd een belangrijke factor bij dit soort buiten evenementen viel niet tegen. Een enkele druppel regen viel er maar dat mocht de pret niet drukken en in de loop van de middag verscheen de zon zelfs. 
Organisator Herman Koekkoek is tevreden over deze editie. Wel waren er minder bezoekers dan vorig jaar, maar Koekkoek zegt dat dit komt door de matige weersvoorspellingen. In 2016 waren er 75.000 bezoekers en dit jaar schat Koekkoek dat er 50.000 bezoekers zijn geweest.  
Maandag vanaf 18.00 uur in het TV Dordrecht programma "Dit Weekend In Dordt" een uitgebreid verslag van deze Boekenmarkt. 


Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...

Let op: Brug over de Noord vanaf vanavond 16 dagen dicht

Automobilisten, fietsers en voetgangers, opgelet: de Brug over de Noord is vanaf vrijdagavond de res...

Ziekenhuis verplaatst zorg gedeeltelijk tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Vanaf 17 juli zal patiëntenzorg vaker plaatsvinden op de locaties in Sliedrecht en Zwijndrecht, meld...

‘Elke ochtend is het drama’, dus grijpt Rijkswaterstaat in op de N915

Sta jij weleens in de file voor een stoplicht op de N915? Dan ben je niet de enige. Rijkswaterstaat ...

Van Daantje naar Rebel Rebel: zo verliep 12 jaar vegan horeca

Het is aftellen naar het eind van vegan restaurant Rebel Rebel in Dordrecht. Zondag 15 februari zijn...