gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Boekenweek voor jongeren in september

ea4dd257296e0b24989b3d177a323e23

Een Boekenweek speciaal voor jongeren, in september is hij er weer. “Jongeren lezen vooral veel Young Adult boeken”, zegt Annelore Makkenze van boekhandel Vos & Van der Leer.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Een Boekenweek speciaal voor jongeren, in september is hij er weer. “Jongeren lezen vooral veel Young Adult boeken”, zegt Annelore Makkenze van boekhandel Vos & Van der Leer.


De boekhandel heeft ter gelegenheid van de Boekenweek speciale acties. “Er is een soort van geschenk beschikbaar, dat zijn drie korte verhalen geschreven door Nederlandse jongerenauteurs waaronder Tim Hoffman en Raoul de Jong. Deze is verkrijgbaar in de boekhandel tijdens de Boekenweek.”


“We hebben in het voorjaar een Young Adult Event gehad waar ongeveer 60 á 70 jongeren bij aanwezig waren en hier gaan we een tweede editie van doen en dat wordt 17 oktober.” Ook zijn er win-acties via de sociale media. De Boekenweek is van 21 tot 30 september.

Lees ook

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.