Dordrecht, Netherlands

Boekje over omgaan met geld voor Dordtse jongeren

Dordtse jongeren krijgen voortaan op hun verjaardag een cadeautje van de gemeente. Een boekje waardoor ze leren om te gaan met geld.
Fokko van der Straaten | 20 november 2018 16:48 | Aangepast op 20 november 2018 16:48
Dat is voor  lang niet iedereen even makkelijk. Vooral niet als je net volwassen bent en voor het eerst je eigen financiële boontjes moet doppen.


De eerste exemplaren werden maandagmiddag uitgedeeld door wethouder Peter Heijkoop aan de jongeren van jongerencentrum R-Newt. Daar ging hij ook met hen in gesprek.

De gemeente wil met dit boekje jongeren attenderen op de verantwoordelijkheden die je als 18- jarige krijgt en tips meegeven over verantwoord omgaan met geld. Het doel hieravn is om te voorkomen dat jongeren in financiële problemen terecht komen.

Lees ook

Zondag in Via Cultura: aandacht voor Sterrenwacht Mercurius

Deze zondag in Via Cultura wordt er aandacht gevraagd voor Sterrenwacht Mercurius. Sterrenwacht Merc...

80 jaar na de bevrijding: gemeente maakt eigen 'vrijheidslied'

Dit jaar vieren we 80 jaar vrijheid in Nederland. Ridderkerk wil daarom op 5 mei uitpakken met een e...

Opluchting in Kinderdijk: geen windturbines in het beroemde molengebied

240 meter hoge windturbines in de zichtlijn van de wereldberoemde molens van Kinderdijk. Sinds de zo...

FC Dordrecht doet goede zaken, primeur voor Afaker: 'Ik hoop dat ik nu los ben'

Winst, een 'clean sheet' én zijn eerste treffer in het betaalde voetbal. Voor FC Dordrecht-aanvaller...

FC Dordrecht blijft thuis 'gewoon' winnen: simpele 4-0 zege op VVV

Waar de motor van FC Dordrecht de afgelopen uitduels wat haperde, gaat het in eigen stadion als vano...

Ronaldo, Van Persie en A$AP Rocky in Dordtse kunstkerk: ‘Echt bizar’

De Kunstkerk in Dordrecht heeft een tentoonstelling van het werk van de internationale topfotograaf ...