Dordrecht, Netherlands

Bomen inleveren gaat weer opleveren

De feestdagen zijn bijna voorbij en dat betekent dat de kerstboom de deur weer uit kan. Op 2 en 9 januari kunnen ze weer ingeleverd worden op verschillende plekken in de stad.
Petra Scheurwater | 27 december 2018 11:50 | Aangepast op 27 december 2018 11:50
Mensen die hun kerstboom komen brengen krijgen daar vijftig cent voor terug. Dit jaar is de 'sleep-je-rijk' actie er ook weer. Daarbij kun je per boom die je inlevert een stempel ontvangen. Wie de meeste stempels heeft verzamelt wint een prijs.


Er zijn 18 inleverpunten door de stad verspreid op onder andere het Damplein, de Kolffstraat en het Vogelplein kunnen bomen worden ingeleverd. Alle inleverlocaties zijn te zien op bovenstaande kaart die de gemeente heeft gepubliceerd.


Op 2 januari kun je niet alleen je boom inleveren maar ook je tassen met vuurwerkafval. Daarvoor krijg je per tas één euro.


Lees ook

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...