Dordrecht, Netherlands

Bomen inleveren gaat weer opleveren

De feestdagen zijn bijna voorbij en dat betekent dat de kerstboom de deur weer uit kan. Op 2 en 9 januari kunnen ze weer ingeleverd worden op verschillende plekken in de stad.
Petra Scheurwater | 27 december 2018 11:50 | Aangepast op 27 december 2018 11:50
Mensen die hun kerstboom komen brengen krijgen daar vijftig cent voor terug. Dit jaar is de 'sleep-je-rijk' actie er ook weer. Daarbij kun je per boom die je inlevert een stempel ontvangen. Wie de meeste stempels heeft verzamelt wint een prijs.


Er zijn 18 inleverpunten door de stad verspreid op onder andere het Damplein, de Kolffstraat en het Vogelplein kunnen bomen worden ingeleverd. Alle inleverlocaties zijn te zien op bovenstaande kaart die de gemeente heeft gepubliceerd.


Op 2 januari kun je niet alleen je boom inleveren maar ook je tassen met vuurwerkafval. Daarvoor krijg je per tas één euro.


Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...