gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bomen inleveren gaat weer opleveren

720e21b290a8ff3fbce96eb6f3c6c0aa

De feestdagen zijn bijna voorbij en dat betekent dat de kerstboom de deur weer uit kan. Op 2 en 9 januari kunnen ze weer ingeleverd worden op verschillende plekken in de stad.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Mensen die hun kerstboom komen brengen krijgen daar vijftig cent voor terug. Dit jaar is de 'sleep-je-rijk' actie er ook weer. Daarbij kun je per boom die je inlevert een stempel ontvangen. Wie de meeste stempels heeft verzamelt wint een prijs.


Er zijn 18 inleverpunten door de stad verspreid op onder andere het Damplein, de Kolffstraat en het Vogelplein kunnen bomen worden ingeleverd. Alle inleverlocaties zijn te zien op bovenstaande kaart die de gemeente heeft gepubliceerd.


Op 2 januari kun je niet alleen je boom inleveren maar ook je tassen met vuurwerkafval. Daarvoor krijg je per tas één euro.


Lees ook

a8419246a66f830a452e9b4de43779b5

Let op: woensdagochtend rijden er door staking nauwelijks treinen en bussen

Vakbonden CNV en FNV organiseren woensdagochtend een landelijke staking. Vanaf 04.00 uur tot 08.00 uur rijden er in het hele land geen treinen vanuit de NS en dus ook niet in onze streek. Ook rijden er tot 08.00 uur mogelijk minder of zelfs helemaal geen bussen en treinen van Qbuzz.

auto in sloot Rid

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

OPMA20260527 Moskee te klein

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

Auto water

Duikers redden hondje uit te water geraakte auto

Het was dinsdagochtend even goed schrikken voor een man op leeftijd uit Oud-Alblas. De man parkeerde zijn auto aan de Noordhoek in Papendrecht en ging er eventjes op uit. Toen hij terug kwam bij zijn auto stond hij perplex: de auto, met daarin zijn hondje, was ineens verdwenen.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

FOTO GESP

Grote verbazing in Ottoland: zelfs na 800 jaar werkt deze gesp nog als toen

Tijdens een archeologisch onderzoek in Ottoland zijn restanten gevonden van een middeleeuwse boerderij. Hier zouden de eerste inwoners van het dorp rond 1200 gevestigd zijn. De grootste vondst: een zilveren gesp, waarvan het scharnier nog steeds werkt.