Dordrecht, Netherlands

Bomen inleveren gaat weer opleveren

De feestdagen zijn bijna voorbij en dat betekent dat de kerstboom de deur weer uit kan. Op 2 en 9 januari kunnen ze weer ingeleverd worden op verschillende plekken in de stad.
Petra Scheurwater | 27 december 2018 11:50 | Aangepast op 27 december 2018 11:50
Mensen die hun kerstboom komen brengen krijgen daar vijftig cent voor terug. Dit jaar is de 'sleep-je-rijk' actie er ook weer. Daarbij kun je per boom die je inlevert een stempel ontvangen. Wie de meeste stempels heeft verzamelt wint een prijs.


Er zijn 18 inleverpunten door de stad verspreid op onder andere het Damplein, de Kolffstraat en het Vogelplein kunnen bomen worden ingeleverd. Alle inleverlocaties zijn te zien op bovenstaande kaart die de gemeente heeft gepubliceerd.


Op 2 januari kun je niet alleen je boom inleveren maar ook je tassen met vuurwerkafval. Daarvoor krijg je per tas één euro.


Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...