gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bomen weg voor tankstation

De gemeente start woensdag met het kappen van bomen op de hoek van de Mijlweg en Laan der Verenigde Naties. Op deze plek komt het nieuwe tankstation van BP. Het huidige bij de Zwijndrechtse brug gaat weg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De bomen worden nu gekapt, zodat gestart kan worden met de voorbereidende werkzaamheden voor de bouw van het tankstation. De grond moet worden opgehoogd, het riool wordt vervangen en kabels en leidingen worden verlegd.

Het nieuwe tankstation wordt groter dan het huidige. er komen meer pompen en een grotere winkel. Ook krijgt het station een wasstraat. Het tankstation moet verhuizen, omdat er LPG wordt opgeslagen. Daardoor kan in de huidige situatie het gebied niet verder worden ontwikkeld. Het nieuwe tankstation is in 2020 klaar.

De gemeente wil de Mijlweg aantrekkelijker maken als toegangsweg naar de binnenstad. De rivier moet beter zichtbaar worden en er komt meer groen.

De bomen die vanaf woensdag worden gekapt, worden de komende jaren in de omgeving gecompenseerd.

Lees ook

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

Rita en Els foto 2

Rita (73) en Els (68) hebben misschien wel het mooiste uitzicht op de afgesloten brug

Vanaf hun balkon hebben Rita van Zelm (73) en Els Alderlieste (68) misschien wel het meest spectaculaire uitzicht op alles wat er rondom de werkzaamheden van de Papendrechtsebrug gebeurt. Zij zijn bewoners van appartementencomplex Huys de Merwede in Papendrecht, pal aan de rivier.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

overval schoonheidssalon Reeweg

Man overvalt schoonheidssalon: ‘Hij liep in opvallend trainingsjack zo de deur uit!’

Een schoonheidssalon aan de Reeweg Oost is woensdag aan het begin van de middag overvallen. Volgens ooggetuigen droeg de dader een opvallend trainingsjack. “Ik dacht: wat doet zo’n man in een schoonheidssalon?”

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”