Dordrecht, Netherlands

Bomenkap in Wantijpark

Vrijdag 9 en maandag 12 december kapt de gemeente drie grote populieren in het Wantijpark. Daarnaast worden nog enkele dode en bijna dode bomen verwijderd.
Kees Rijborz | 7 december 2016 13:20 | Aangepast op 7 december 2016 13:20
De populieren zijn 75 jaar oud en leveren volgens de gemeente een gevaar op voor de omgeving. Het is de afgelopen jaren al diverse keren gebeurd dat er spontaan takken afbraken. Voor het kappen van de bomen is een vergunning verstrekt. De verwachting is dat er volgend jaar namelijk nog meer populieren worden gekapt.

De meeste bomen worden vervangen. Er wordt ook plaats gemaakt voor nieuwe populieren. Op deze manier probeert de gemeente het monumentale karakter van het Wantijpark te behouden.

Lees ook

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...