gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bomvol programma FC Dordrecht: geen tijd te verliezen voor De Plucheplakkers!

87f9e0d967885ebb095b3cdd51f82f81

FC Dordrecht zit middenin een drukke periode: in twee weken komt de ploeg namelijk vijf (!) keer in actie. Daarvan zijn inmiddels twee duels gespeeld, maar staat er naast een competitiewedstrijd ook een bekeraffiche op de planning. Geen tijd te verliezen dus voor de podcasters van De Plucheplakkers in een bomvolle, maar uiterst vermakelijke aflevering.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Voetballiefhebber Sjoerd de Vos praat de luisteraar met Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar) en Corrado Francke (RTV Dordrecht) in razend tempo bij over de prestaties van de Krommedijkclub. De mannen van trainer Melvin Boel zegevierden afgelopen vrijdag bij VVV-Venlo (2-3) en pakten vier dagen later op de valreep een punt tegen Vitesse: 2-2.

Na een korte terugblik en het benoemen van de lichtpuntjes van deze week, gaat het vizier op de komende dagen. Vrijdag wacht een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Jong FC Utrecht, dinsdag staat de eerste bekerronde bij tweededivisionist VV Noordwijk op de planning. Arco benadrukt dat FC Dordrecht vorig seizoen niet won van de Domstedelingen, terwijl Corrado de selectie van de bekeropponent eens goed onder de loep heeft genomen.

Na het terug- en vooruitblikken, is het uiteraard weer tijd voor luchtige onderwerpen. Het podcasttrio bespreekt de zogeheten 'spelersplaylists' van de ploeg, waardoor we iedere thuiswedstrijd iets wijzer worden van de muzieksmaak van spelers. De Plucheplakkers noemen in ieder geval drie nummers die niet in een gemiddelde voetbalplaylist mag ontbreken.

Het laatste woord is voor Arco, die in Venlo genoot van een waar 'vlaaienparadijs'. Liefhebbers opgepast, want van deze recensie zul je spontaan honger krijgen.

Onze Robèrt van Beckhoven-Plucheplakker is echter minder enthousiast over de Dordtse taartpunten die vrijdag werden voorgeschoteld. Je kunt niet altijd zes gooien, zullen we maar zeggen. In ieder geval genoeg te bespreken in aflevering 56 van De Plucheplakkers!

Lees ook

yv202672593A05427

Goals Vugts en Venema niet voldoende voor zege FC Dordrecht op Al Khaleej

FC Dordrecht leek zaterdag nipt af te rekenen met Al Khaleej uit Saoedi-Arabië, maar in de allerlaatste minuut slikte de club alsnog een tegentreffer: 2-2. Senne Vugts en Nick Venema scoorden in het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart.

yv202671193A09149

Wordt dit de volgende succesvolle Belg bij FC Dordrecht? ‘Wilde graag deze stap maken’

Beni Mpanzu is bezig aan een sterke voorbereiding bij FC Dordrecht. Vol vertrouwen blikt de 22-jarige nieuweling vooruit op zijn eerste seizoen in de competitie waar zijn hart vol van is. “Het klikt echt met hoe ik voetbal zie.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

dji_fly_20251203_124222_556_1764762214256_photo_optimized (1)

Zonsverduistering in trek: geen kaartjes meer te koop voor speciale avond bij de sterrenwacht

De speciale publieksavond die de Dordtse sterrenwacht Mercurius organiseert vanwege een gedeeltelijke zonsverduistering en de jaarlijkse Perseïden-meteorenregen, is al helemaal volgeboekt. Het evenement op 12 augustus heeft met ruim driehonderd aanmeldingen de maximale capaciteit bereikt, zo laat de sterrenwacht weten.

merwedebrugrws

Onbegrip over plotselinge afsluiting Merwedebrug: ‘We hebben twee uur extra omrijtijd’

Het is chaos op de wegen voor vrachtverkeer. Nadat de Papendrechtsebrug (N3) al werd afgesloten vanwege een negen maanden durende renovatie, bleek afgelopen weekend ook de Merwedebrug (A27) niet meer sterk genoeg voor vrachtwagens. Belangenvereniging TLN overweegt zelfs juridische stappen tegen de overheid.