gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bomvol programma FC Dordrecht: geen tijd te verliezen voor De Plucheplakkers!

87f9e0d967885ebb095b3cdd51f82f81

FC Dordrecht zit middenin een drukke periode: in twee weken komt de ploeg namelijk vijf (!) keer in actie. Daarvan zijn inmiddels twee duels gespeeld, maar staat er naast een competitiewedstrijd ook een bekeraffiche op de planning. Geen tijd te verliezen dus voor de podcasters van De Plucheplakkers in een bomvolle, maar uiterst vermakelijke aflevering.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Voetballiefhebber Sjoerd de Vos praat de luisteraar met Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar) en Corrado Francke (RTV Dordrecht) in razend tempo bij over de prestaties van de Krommedijkclub. De mannen van trainer Melvin Boel zegevierden afgelopen vrijdag bij VVV-Venlo (2-3) en pakten vier dagen later op de valreep een punt tegen Vitesse: 2-2.

Na een korte terugblik en het benoemen van de lichtpuntjes van deze week, gaat het vizier op de komende dagen. Vrijdag wacht een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Jong FC Utrecht, dinsdag staat de eerste bekerronde bij tweededivisionist VV Noordwijk op de planning. Arco benadrukt dat FC Dordrecht vorig seizoen niet won van de Domstedelingen, terwijl Corrado de selectie van de bekeropponent eens goed onder de loep heeft genomen.

Na het terug- en vooruitblikken, is het uiteraard weer tijd voor luchtige onderwerpen. Het podcasttrio bespreekt de zogeheten 'spelersplaylists' van de ploeg, waardoor we iedere thuiswedstrijd iets wijzer worden van de muzieksmaak van spelers. De Plucheplakkers noemen in ieder geval drie nummers die niet in een gemiddelde voetbalplaylist mag ontbreken.

Het laatste woord is voor Arco, die in Venlo genoot van een waar 'vlaaienparadijs'. Liefhebbers opgepast, want van deze recensie zul je spontaan honger krijgen.

Onze Robèrt van Beckhoven-Plucheplakker is echter minder enthousiast over de Dordtse taartpunten die vrijdag werden voorgeschoteld. Je kunt niet altijd zes gooien, zullen we maar zeggen. In ieder geval genoeg te bespreken in aflevering 56 van De Plucheplakkers!

Lees ook

foto opening escaperoom baggermuseum

Nieuwe aanwinst Baggermuseum: escaperoom vertelt verhaal uit de geschiedenis

Waar je in het Nationaal Baggermuseum al kunt genieten van kunst, modelbaggerschepen en een praktijktuin, is er sinds afgelopen woensdag een nieuw pronkstuk bij. Er is namelijk een escaperoom geopend. Bezoekers kunnen zich vanaf nu helemaal onderdompelen in het verhaal van Adriaan Volker.

fietsendief gepakt

Politie pakt notoire fietsendief: 19 tweewielers gevonden

De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.

PSX_20260615_120016

Botsing tussen lijnbus en auto, twee gewonden

Bij een aanrijding tussen een lijnbus en een personenauto in Dordrecht zijn maandag twee inzittenden gewond geraakt. Zij zijn naar het ziekenhuis gebracht.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

foto artikel havenkerk

Havenkerk wordt gekocht door gemeente Ablasserdam

De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.

hitte zwemmen haven

Zo doorstaan inwoners de hitte: een duik, genoeg water en schaduw

Met 35 graden is het hoogtepunt van de temperatuur op woensdag bereikt. Code oranje begon eerder dan aangekondigd en wie deze dagen verkoeling zoekt, kan onder meer in de Grote Kerk van Dordrecht terecht. Maar ook op andere manieren houden streekgenoten het koel.