gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bomvol programma FC Dordrecht: geen tijd te verliezen voor De Plucheplakkers!

87f9e0d967885ebb095b3cdd51f82f81

FC Dordrecht zit middenin een drukke periode: in twee weken komt de ploeg namelijk vijf (!) keer in actie. Daarvan zijn inmiddels twee duels gespeeld, maar staat er naast een competitiewedstrijd ook een bekeraffiche op de planning. Geen tijd te verliezen dus voor de podcasters van De Plucheplakkers in een bomvolle, maar uiterst vermakelijke aflevering.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Voetballiefhebber Sjoerd de Vos praat de luisteraar met Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar) en Corrado Francke (RTV Dordrecht) in razend tempo bij over de prestaties van de Krommedijkclub. De mannen van trainer Melvin Boel zegevierden afgelopen vrijdag bij VVV-Venlo (2-3) en pakten vier dagen later op de valreep een punt tegen Vitesse: 2-2.

Na een korte terugblik en het benoemen van de lichtpuntjes van deze week, gaat het vizier op de komende dagen. Vrijdag wacht een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Jong FC Utrecht, dinsdag staat de eerste bekerronde bij tweededivisionist VV Noordwijk op de planning. Arco benadrukt dat FC Dordrecht vorig seizoen niet won van de Domstedelingen, terwijl Corrado de selectie van de bekeropponent eens goed onder de loep heeft genomen.

Na het terug- en vooruitblikken, is het uiteraard weer tijd voor luchtige onderwerpen. Het podcasttrio bespreekt de zogeheten 'spelersplaylists' van de ploeg, waardoor we iedere thuiswedstrijd iets wijzer worden van de muzieksmaak van spelers. De Plucheplakkers noemen in ieder geval drie nummers die niet in een gemiddelde voetbalplaylist mag ontbreken.

Het laatste woord is voor Arco, die in Venlo genoot van een waar 'vlaaienparadijs'. Liefhebbers opgepast, want van deze recensie zul je spontaan honger krijgen.

Onze Robèrt van Beckhoven-Plucheplakker is echter minder enthousiast over de Dordtse taartpunten die vrijdag werden voorgeschoteld. Je kunt niet altijd zes gooien, zullen we maar zeggen. In ieder geval genoeg te bespreken in aflevering 56 van De Plucheplakkers!

Lees ook

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

verkeerslichten 02

wegen

Grote stoplichtoperatie van start: tientallen lampen vervangen

Op vier verschillende kruisingen in Dordrecht worden alle verkeerslichten vervangen. Als eerste zijn de stoplichten op de Provincialeweg bij de op- en afritten van de N3 aan de beurt.

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle

Hennepkwekerij ontmanteld na anonieme melding

Een anonieme melding heeft begin deze maand geleid tot het oprollen van een hennepkwekerij in Hendrik-Ido-Ambacht. De kwekerij werd ontdekt in een woning in de wijk Kruiswiel.

man vermist

Dordtenaar Bart al twee dagen vermist

De 48-jarige Dordtenaar Bart is sinds maandag 29 juni vermist. De politie meldt dat hij maandag mogelijk nog in de omgeving van de Sluisweg in Dordrecht is geweest.

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.