gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bomvol programma FC Dordrecht: geen tijd te verliezen voor De Plucheplakkers!

87f9e0d967885ebb095b3cdd51f82f81

FC Dordrecht zit middenin een drukke periode: in twee weken komt de ploeg namelijk vijf (!) keer in actie. Daarvan zijn inmiddels twee duels gespeeld, maar staat er naast een competitiewedstrijd ook een bekeraffiche op de planning. Geen tijd te verliezen dus voor de podcasters van De Plucheplakkers in een bomvolle, maar uiterst vermakelijke aflevering.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Voetballiefhebber Sjoerd de Vos praat de luisteraar met Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar) en Corrado Francke (RTV Dordrecht) in razend tempo bij over de prestaties van de Krommedijkclub. De mannen van trainer Melvin Boel zegevierden afgelopen vrijdag bij VVV-Venlo (2-3) en pakten vier dagen later op de valreep een punt tegen Vitesse: 2-2.

Na een korte terugblik en het benoemen van de lichtpuntjes van deze week, gaat het vizier op de komende dagen. Vrijdag wacht een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Jong FC Utrecht, dinsdag staat de eerste bekerronde bij tweededivisionist VV Noordwijk op de planning. Arco benadrukt dat FC Dordrecht vorig seizoen niet won van de Domstedelingen, terwijl Corrado de selectie van de bekeropponent eens goed onder de loep heeft genomen.

Na het terug- en vooruitblikken, is het uiteraard weer tijd voor luchtige onderwerpen. Het podcasttrio bespreekt de zogeheten 'spelersplaylists' van de ploeg, waardoor we iedere thuiswedstrijd iets wijzer worden van de muzieksmaak van spelers. De Plucheplakkers noemen in ieder geval drie nummers die niet in een gemiddelde voetbalplaylist mag ontbreken.

Het laatste woord is voor Arco, die in Venlo genoot van een waar 'vlaaienparadijs'. Liefhebbers opgepast, want van deze recensie zul je spontaan honger krijgen.

Onze Robèrt van Beckhoven-Plucheplakker is echter minder enthousiast over de Dordtse taartpunten die vrijdag werden voorgeschoteld. Je kunt niet altijd zes gooien, zullen we maar zeggen. In ieder geval genoeg te bespreken in aflevering 56 van De Plucheplakkers!

Lees ook

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.

yv202671493A01337

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Borussia Dortmund II (4-1)

In een zonnig Papendrecht was FC Dordrecht dinsdag te sterk voor Borussia Dortmund II. De bijna-thuisploeg won met 4-1, drie goals kwamen van de voet van invallers. De Streekomroep was erbij op Sportpark Slobbengors en maakte een samenvatting van het duel.

727457752_1455578069942028_5493338324617170979_n

Politie bevrijdt hond uit snikhete auto: 'Lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden'

Bij Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers is zaterdag een American Bull uit een snikhete auto gered. Volgens medewerkers van de Dierenambulance verkeerde het dier in een levensbedreigende situatie. Zijn lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden.

treinstoring

Nog langer geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.

prorailstreekomroep

Nog altijd geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam kan nog altijd niet worden opgestart na de stroomstoring van vorige week. Voor het weekend gaf ProRail de prognose dat treinen vanaf deze maandagochtend weer zouden kunnen rijden, maar door verschillende tegenvallers is dat bijgesteld naar dinsdagochtend 05.00 uur.