gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bomvol programma FC Dordrecht: geen tijd te verliezen voor De Plucheplakkers!

87f9e0d967885ebb095b3cdd51f82f81

FC Dordrecht zit middenin een drukke periode: in twee weken komt de ploeg namelijk vijf (!) keer in actie. Daarvan zijn inmiddels twee duels gespeeld, maar staat er naast een competitiewedstrijd ook een bekeraffiche op de planning. Geen tijd te verliezen dus voor de podcasters van De Plucheplakkers in een bomvolle, maar uiterst vermakelijke aflevering.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Voetballiefhebber Sjoerd de Vos praat de luisteraar met Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar) en Corrado Francke (RTV Dordrecht) in razend tempo bij over de prestaties van de Krommedijkclub. De mannen van trainer Melvin Boel zegevierden afgelopen vrijdag bij VVV-Venlo (2-3) en pakten vier dagen later op de valreep een punt tegen Vitesse: 2-2.

Na een korte terugblik en het benoemen van de lichtpuntjes van deze week, gaat het vizier op de komende dagen. Vrijdag wacht een thuiswedstrijd tegen hekkensluiter Jong FC Utrecht, dinsdag staat de eerste bekerronde bij tweededivisionist VV Noordwijk op de planning. Arco benadrukt dat FC Dordrecht vorig seizoen niet won van de Domstedelingen, terwijl Corrado de selectie van de bekeropponent eens goed onder de loep heeft genomen.

Na het terug- en vooruitblikken, is het uiteraard weer tijd voor luchtige onderwerpen. Het podcasttrio bespreekt de zogeheten 'spelersplaylists' van de ploeg, waardoor we iedere thuiswedstrijd iets wijzer worden van de muzieksmaak van spelers. De Plucheplakkers noemen in ieder geval drie nummers die niet in een gemiddelde voetbalplaylist mag ontbreken.

Het laatste woord is voor Arco, die in Venlo genoot van een waar 'vlaaienparadijs'. Liefhebbers opgepast, want van deze recensie zul je spontaan honger krijgen.

Onze Robèrt van Beckhoven-Plucheplakker is echter minder enthousiast over de Dordtse taartpunten die vrijdag werden voorgeschoteld. Je kunt niet altijd zes gooien, zullen we maar zeggen. In ieder geval genoeg te bespreken in aflevering 56 van De Plucheplakkers!

Lees ook

internetstoring

Storing bij Ziggo treft ook deze streekomroep en RTV Dordrecht

Door een storing bij Ziggo zitten tweeduizend zakelijke klanten sinds begin deze week moment zonder internet, waaronder ook RTV Dordrecht en de streekomroep. Wij worden hierdoor beperkt in ons werk voor deze website en de app, de sociale media, radio en televisie.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?