Dordrecht, Netherlands

Bonnenregen tijdens verkeerscontrole in Centrum

Zeventien automobilisten zijn dinsdag op de bon geslingerd op de Burgemeester de Raadtsingel. Dat meldt de wijkagent van het Centrum op twitter.
Petra Scheurwater | 1 oktober 2019 17:29 | Aangepast op 1 oktober 2019 17:29
In anderhalf uur kregen 13 automobilisten een boete voor te hard rijden. Daarbij was 68 kilometer per uur de hoogst gemeten snelheid.

Drie bestuurders werden bekeurd omdat ze een mobiele telefoon vasthielden tijdens het rijden. Een ander droeg geen gordel en kreeg daarvoor een prent. "Dat is niet alleen onveilig, maar ook zonde van het geld", vindt de dienstdoende agent.

Foto: Twitter @M_Zwanenburg

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...