gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Boulderen populair, klimhal breidt uit

c2c643984ecbf01a2e40b464721d4134

 De populariteit van boulderen is de afgelopen jaren enorm gegroeid. Zo waren er in 2008 nog maar twee boulderhallen in Nederland. Nu zijn dat er meer dan 35, waaronder Klimhal Mountain Network in Dordrecht. Dat bedrijf legt nu vanwege de populariteit en opkomende trends 320 vierkante meter extra boulderwand aan.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Bij boulderen wordt een wand van 4,5 meter hoog beklommen. “Je hebt maar een aantal grepen op de muur”, legt coördinator Jasper Rijken uit. “Je moet met die grepen boven zien te komen.” Dat maakt de sport volgens Jasper heel dynamisch. Er moet veel worden gesprongen.

Door de coronacrisis was Mountain Network twee maanden dicht. Toch houdt dat directeur Johan Cavé niet tegen om te innoveren. "De klimhal heeft veel abonnementhouders en ambassadeurs die ons financieel zijn blijven steunen. Dit is gelukkig echt wel iets wat binnen de 'klim-community' leeft", laat Cavé weten. Bij innoveren horen nou eenmaal ook risico's. "Maar de kans is groot dat de klimsport steeds bekender wordt."

De extra klimwand is ontworpen door coördinator Jasper Rijken. Medewerkers van Mountain Network zijn hard aan het werk om de wand zelf in elkaar te zetten.

&t=14s

Lees ook

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

IMG_9940

Man (26) veroordeeld voor oplichten hoogbejaarde Dordtenaar

Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.